Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz az hogy a lyndinette 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a lyndinette 20 fogamzásgátló érzéstelenítő hatással rendelkezik?

Figyelt kérdés
Mert 6 hónapja szedem és azóta nem érzem a barátommal az együttlétet. (gomba, felfázás kizárva). Lehet-e olyan hatása a fogamzásgátló gyógyszereknek ami ezt a tünetet váltja ki?
2009. okt. 2. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt meg hol olvastad? Életemben nem hallottam ilyet... :S Attól persze még lehet... bár sztem kizárt.

Inkább a nőgyógyásztól kellene sürgősen megkérdezned!

L/22

2009. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szia! igaz én a 30-at szedem, de én aztán érzek mindent, néha még sok is :D egyébként kétlem h lenne ilyen hatása de kérdezd meg a nődokid vagy egy patikust!

19/L

2009. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Amikor elkezdtem szedni valóban nem fájt menzeszkor a hasam,de ez csak az első pár hónapba volt így,sztem ne higyj az ilyen hiedelmeknek!
2009. okt. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát mint olvastad (első komment) nem olvastam hanem ez van nekem. Akkor nem érzek semmit ha a barátommal szeretkezek kb akkor kezdődött mikor elkezdtem a fogamzásgátlót és azóta is tart. Először azt hittem gomba de nem az volt. Mások azt mondták hogy felfázás az se :(
2009. okt. 2. 17:46
 5/14 anonim ***** válasza:
ez egy hatalmas baromság. az nem ezért van ha nem érzed a barátodat.
2009. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túlságosan benedvesedsz és azért? Nekem akkor volt ilyen, hogy semmit nem éreztem:S
2009. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szia! Én itt olvastam egy olyasmit hogy némely tabi fellazítja a hüvelyizmokat és ettől lehet csökkent érzékenység. Sztem lehet benne valami.
2009. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Érzéstelenítő hatása nincs. Viszont libidó csökkentő hatása igen. Én már a 3. gyogyit szedem (köztük a lindynette is). Ma már libidóm nulla. Felizgatni szinte lehetetlen. Hiába nem használunk már gumit, sokszor nem érzem a párom. Alig tudok elmenni. Mintha eltűnne a g-pontom. Hiába ingerli, mintha ott sem lenne.

Te kívánod a szexet, rendesen fel lehet izgatni? Szerintem nálad is uaz a szitu, mint nálam, ezért az érzéketlenség. Másra gondolni nem tudok. Sokkal ritkábban tudok elélvezni és sokkal több idő szükségeltetik, mint a gyogyik előtt. Ténylegesen 1 hónapban kb 1x ha megkívánom a szexet...

2009. okt. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
utolsó:akkor mért nem hagyod abba? Mármint a szedést.
2009. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért nem hagyom abba, mert nincs másik ennyire biztonságos védekezési módszer. Esetleg a gumi, de az is szakadt már nem 1x, úh. abban sem bízom már.
2009. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!