Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hová kell 72 órás tablettaert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová kell 72 órás tablettaert futni? Mennyibe kerül? És lehet e előre venni?

Figyelt kérdés
És hány éves kortól lehet venni?
2013. máj. 7. 12:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Gumis védekezésnél pl hosszú évek alatt mindenkinél előfordul egy-egy szakadás."


Cáfolom. 15 év, mindenféle-fajta óvszer és 0 szakadás. Időnkénti "durvulás" ellenére is.


+Péntek este is fel lehet íratni, ki lehet váltani. Ügyelet is van ugyanis a világon. Ahogy ügyeletes patika is.


A gyógyszereknek van lejárati ideje is. Változó, hogy melyiknek mennyi: 2,3 vagy 5 év. És a gyógyszertárban nem feltétlenül a "legfrissebbet" kapod.

2013. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

25 vagyok, szerencsére még nem volt rá szükségem. De amíg kisebb városban laktam, én is gondolkoztam rajta, lehet nem ártana egyet tartani vész esetére.

Miért gondolkozol ezen? miért szeretnéd recept nélkül?

2013. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!