Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hová kell 72 órás tablettaert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová kell 72 órás tablettaert futni? Mennyibe kerül? És lehet e előre venni?

Figyelt kérdés
És hány éves kortól lehet venni?
2013. máj. 7. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16 éves kortól már adnak szerintem a nőgyógyászhoz ad receptet utána kiváltod és beveszed azonnal h kiváltottad
2013. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És mennyi ideig lehet tárolni? Az ára huzos?
2013. máj. 7. 12:30
 3/12 anonim ***** válasza:
hát ha nincs semmi baj akkor gondolom amíg jó a gyógyszer ezt nem tudom de ha gondod van azért kell akkor vedd be 72 órán belül az ára különböző 5000 ft-tól kezdődik
2013. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha közel laksz a szlovák határhoz, akkor ugorj át egy ottani gyógyszertárba, ott nem kell hozzá recept
2013. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
miért akarnál előre venni?
2013. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Argloss ***** válasza:
Előre? Ne ezt a védekezési módszert válaszd, mert nagy hormontartalmú, vagyis egészen durván odavág majd a szervezetednek.
2013. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kiadnak recept nélkül is, csak lehet nem az első helyen, meg kell próbálni.

Jó dolog ha van "készleten" mert ha véletlen valami rosszúl sikerül nem kell még megvárni az orvos mikor rendel/ír egy papírt. Pláne, hogy ezeknél az idő egy kritikus pont.

2013. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Sztem érdemes előre tartani. Gumis védekezésnél pl hosszú évek alatt mindenkinél előfordul egy-egy szakadás. Na ha ez pl péntek este van, hétfőig el se jutsz dokihoz receptért. A 72 órás pedig annál hatékonyabb, minél hamarabb elkezdik beszedni. Ne arra gondoljatok, hogy valaki ezzel akar védekezni, ennyire senki se hülye, de gumival bármikor előfordulhat probléma! Én még csak 2 éve használok gumit és egy erőteljesebb szexnél ejakulálás után teljesen szétszakadt legutóbb. Szóval...
2013. máj. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7-es

Hol adják ki recept nélkül?


#8-as

Igazad van! Nem gumi vagy fogamzásgátló helyett veszem hanem azért hogyha kiszakad a gumi legyen otthon

2013. máj. 7. 13:48
 10/12 anonim ***** válasza:
8., sajnos vannak ennyire hülyék, a gyk pedig speciálisan az ő gyűjtőhelyük, nem véletlenül ennyire szkeptikus az ember.
2013. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!