Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Forduljak 72 órás tablettáért?

Forduljak 72 órás tablettáért?

Figyelt kérdés
A barátom szex előtt betette a péniszét gumi nélkül. Kb. 1 percig tartott ez, mondtam neki utána hogy csak gumival folytathatjuk. Tudom hogy az előváladék is tartalmazhat spermiumokat, épp ezért kérdezem hogy szerintetek forduljak nőgyógyászhoz? Utána gumival folytattuk, és itthon meleg vízben meg fürödtem mindenhol...mindez tegnap történt.
2009. jún. 11. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A ciklusod melyik részén voltál?Ettől is függ...Szerintem ne vegyél be tablettát!
2009. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Júni. 4. körül múlt el a menstruációm.
2009. jún. 11. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
ha 4-n mulott el akkor az kb 5 napig tartott, tehát 5 meg 7 nap az 12. nap. esély van ilyenkor már petére...
2009. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!