Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudom mit tegyek?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Először is azzal kezdeném, hogy nem vagyok kiskorú és eddig minden hasonló helyeztebn lévő lányt, rossz szemmel néztem emiatt, de úgy látom én sem vagyok "jobb náluk". Tehát, 2 napja együtt voltam a barátommal, nem védekeztünk semmilyen módon. Tegnap óta, fura érzésem van, meg van duzzadva és fájdogál a hasam, főleg alhasi résznél (de nem olyan ismert módon), émelygek, hányingerem van, és ma egy nagyon pici pöttyöző vérzésem is volt. Lehet,hogy csak paranoiás vagyok de nem tudom eldönteni,hogy érdemes lenne-e még 72 órás tabit bevennem? (amivel egyébként nagyon nem értek egyet, szerintme rémes, biztosan nagyon tönkreteszi az erőssége miatt a hormonháztatrtásom) Kétségbe vagyok esve, valakinek van ötlete?

2013. máj. 6. 20:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
egyébként nem ment el a barátom, és peteérés időszakában sem vagyok, csak tényleg szokatlan és számomra még nem tapasztalt ez az érzés, ezért írtam ide.
2013. máj. 6. 20:31
 2/12 Skype:vvargadavid ***** válasza:
terhes vagy
2013. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

és most erre mi a megfelelő válasz??????????????

szerintem SOS nődoki ,mert az legalább egyből intézkedik és nem itt kér segítséget !!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom ezt a terhes vagyok cirkuszt hagyd abba, vagy ha nem megy menj pszichiáterhez, mert ez ami nálad van kimeriti a kórós fogalmat.Olyanok nem csinálták ezt a cirkuszt akiket meddőnek mondtak a dokik.
2013. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Csonti95 xD válasza:

Hogy terhes vagy e?


50% :D


Ja és ne sakkozz, nem menne mert ott előre kell gondolkozni.

2013. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Vegyünk sorra a lehetőségeket!

1. Terhes vagy megszülöd anyuci apucinak lesz kisunokája akik többnyire nevelni fogják. ÉS lesz egy naagy boldog család, pasid meg kidolgozhatja a belét.

2. mákod van és nem vagy terhes , és pezsgőt bontasz

3. elveteted

4. kihordod de utána lemondasz róla.


Amúgy hány évesek vagytok?? 15? 20?

2013. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a 3. válaszolót egyáltalán nem értem, a stílusát és a válaszát sem. egybként 29 éves vagyok, még soha nem fordult velem elő ilyen felelőtlenség. természetesen nem veteteném el, és nem mondanék le róla, de jelen helyzetemben nem örülnék egy előre nem tervezett babának.
2013. máj. 6. 20:38
 8/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

azért írtam azt amit mert Te akkor még nem írtál kiegészítést a kérdésedhez

ill a kérdésedből egy kis kamaszra gondoltam

2013. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
meg azért vagyok ilyen bizonytalan, mert a terhessg jelei, nem az együttlét utáni 1-2. napban jelentkeznek,hanem 1-2. héten esetleg..legalábbis én így tudom..csak akkor tényleg nem értem. és feleslegesen nem tenném ki magamat egy ilyen tabletta bevételének és egy kellemetlen nőgyógyászati vizitnek.
2013. máj. 6. 20:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerinted 2 nap után jön a hányinger, meg a hasad megnövése? Jesszus, szex helyett biosz órára járjál be.
2013. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!