Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudom mit tegyek?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Először is azzal kezdeném, hogy nem vagyok kiskorú és eddig minden hasonló helyeztebn lévő lányt, rossz szemmel néztem emiatt, de úgy látom én sem vagyok "jobb náluk". Tehát, 2 napja együtt voltam a barátommal, nem védekeztünk semmilyen módon. Tegnap óta, fura érzésem van, meg van duzzadva és fájdogál a hasam, főleg alhasi résznél (de nem olyan ismert módon), émelygek, hányingerem van, és ma egy nagyon pici pöttyöző vérzésem is volt. Lehet,hogy csak paranoiás vagyok de nem tudom eldönteni,hogy érdemes lenne-e még 72 órás tabit bevennem? (amivel egyébként nagyon nem értek egyet, szerintme rémes, biztosan nagyon tönkreteszi az erőssége miatt a hormonháztatrtásom) Kétségbe vagyok esve, valakinek van ötlete?

2013. máj. 6. 20:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Legalább befejezed az ítélkezést, ahogy először is írtad. Legfőképp ezt javasolnám mindenkinek, aki ilyenkor lekur****a a másikat, h fejezzétek be az ítélkezést, mert az egy dolog, hogy ez felelőtlen volt, de bkivel megeshet mondjuk, h elszakad a gumi....azért én javaslom a tablettát...sosem lehet tudni, bár a "tüneteket" inkább csak bebeszélhetted magadnak.
2013. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kunyasz ***** válasza:

Fél éve mi is hasonló helyzetben jártunk barátnőmmel, a gumi megadta magát, azóta már tudom az én hibám volt, de tanultunk belőle. Mi akkor feltettük magunknak a kérdést, hogy ha gyerek lesz belőle akkor képesek leszünk e gondját viselni vagy sem. Beláttuk, hogy egyenlőre nem tartunk ott sem érzelmileg sem anyagilag hogy megfelelő életkörülményeket biztosítsunk egy babának, így a 72 órás tabi mellet döntöttünk. Aki ezen nem ment még keresztül nem értheti, de ha majd ő is átéli ezeket a dolgokat akkor tudni fogja miről is beszélek.


Menj el nőgyógyászhoz! Attól mert még minden este úgy fekszel le hogy nem lehetek terhes attól még igen is az lehetsz. Ilyennel nem szabad várni, minél előbb meg kell tudni mi is van valójában.

2013. máj. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!