Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak? Kihánytam 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kihánytam 1 szem Volinát, bevettem a következőt, amit remélem jól tettem de hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap este 10 órakor vettem be egy Volina tablettát (3. héten járok, utolsó 3 szem) és kb hajnal 2 óra körül kihánytam. Elvileg 3-4 óra a felszívódási idő, de szerintem kihánytam. Ezért hajnal 3 órakor bevettem a következő szemet, a szombatit. Hiba volt? Utolsó együttlétem előző hét pénteken volt.

Hogyan tovább? Meg fog jönni a menzeszem? Hány napos szünetet tartsak? Pótoljam eggyel az új levélből? Vagy 1 nappal hamarabb fog megjönni?

Segítsetek!



#Volina #kihányás
2013. ápr. 27. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg az új levélből kell pótolni. Nekem hosszabb fogamzásgátlószedős időszakaimban mindig voltak olyan tartalék levelek, amiből mindig tudtam pótolni. De már Nuvaringezek, azzal ilyen gond nincs. :)
2013. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha most előveszed a tablettás dobozodat, akkor elvileg találsz benne egy papírdarabot, ami tele van nyomtatva magyar nyelvű szöveggel (ha nem dobtad még el). Ezt betegtájékoztatónak hívják, és elvileg arra szolgál, hogy az ilyen jellegű kérdésekre választ kaphass belőle, csak el kell(ene) olvasni.
2013. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És ha az új levélből pótolok akkor egyértelműen nem csúszik a menzeszem. 7 napos szünet legyen? De akkor ebből a levélből fog hiányozni 1 szem, és mindig így lesz?

Hallottam a Nuvaringről, gondolkoztam rajta de majd később :)

Az volt az első h elolvastam a betegtájékoztatót, de arról nincs szó, hogy mi a teendő pót tabletta bevétele után.

2013. ápr. 28. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!