Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kedden vettem be az utolsó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedden vettem be az utolsó szem gyógyszert. Akkor melyik nap kéne megjönnie? És mikor bevenni a következőt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok teljesen tudatlan, csak meg szeretnék bizonyosodni.... Elvileg a 2. napon kéne megjönnie, illetve ha kedden vettem be az utolsót,akkor a következőt szerdán.
2010. júl. 14. 22:03
 1/2 nielindi ***** válasza:

amelyik napon kezdted el szedni, azon a napon veszed be az elsö szemet. ha kedden vetted be az uccsot, akkor köv hét szerdán veszed be az uj levél elsö szemét.

az, h mikor jön meg, változo. gyogyszertöl is függ. nekem 3.-5. nap volt irva a tájékoztatoba. 5. nap jön meg.

2010. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is mindig kedden veszem be az utolsó szem fogamzásgátlót,és mindig szombat reggel jön meg.A következő héten szerdán kell elkezdeni újra szedni.

Én Lindynette 20-at szedek,de lehet hogy másféle gyógyszernél máshogy jön meg!

2010. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!