Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az jót vagy rosszat jelent,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jót vagy rosszat jelent, hogyha egy kicsit csípett a Pharmatex hüvelykúp?

Figyelt kérdés
Éreztem, hogy amint fölhelyeztem kicsit csípett aztán elmúlt. Majd amikor szétolvadt egy csomó kifolyott belőlem és szintén csípett. Ez jó? A papírján az volt, h ez egy mellékhatás. Viszont elötte leöblítettem magam szappanos vízzel, de kevés volt a szappan. Szinte alig. Ez gáz?
2008. jún. 12. 19:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy már jó ideje van folyásom, több az átlagnál, csak még nem jutottam el a dokihoz:S Viszont amikor legelőször használtam a kúpot akkor egy kicsit a felhelyezés után csípett azután nem. 2.-nál meg egy picit csípett mikor elkezdett olvadni. De semmi több. Picit csípett aztán kész.. Lehet, h elmúlik?
2008. jún. 12. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!