Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az jót vagy rosszat jelent,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jót vagy rosszat jelent, hogyha egy kicsit csípett a Pharmatex hüvelykúp?

Figyelt kérdés
Éreztem, hogy amint fölhelyeztem kicsit csípett aztán elmúlt. Majd amikor szétolvadt egy csomó kifolyott belőlem és szintén csípett. Ez jó? A papírján az volt, h ez egy mellékhatás. Viszont elötte leöblítettem magam szappanos vízzel, de kevés volt a szappan. Szinte alig. Ez gáz?
2008. jún. 12. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ebbe bele is halhatsz :S
2008. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az bizony gáz: használata előtt és után nem szabad szappanos vízzel mosdani, mert közömbösiti a hatását. Javaslom az eseményutáni tablettát. Az, hogy csípett nyilván azt jelenti, hogy allergiás tüneteid vannak ha használod, nem ajánlatos használnod.
2008. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

IGen! Maró hatása is van, több nőgyógyász emiatt ellenzi!! Szerintem.. hagyd abba, vagy ha még fog fájni v. csípni, akkor doki.

Van aki erre érzékeny, van, aki nem..

2008. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
esemény utáni tabletta nem kell, mert gumit is használtunk.. am az első válaszolónak üzenem, h nagyon vicces
2008. jún. 12. 20:53
 5/11 A kérdező kommentje:
viszont este láttam, h egy csomó barna folyásom lett. Lehet, h volt egy kis fertőzésem és kihozta belőlem a "dzsuvát"?
2008. jún. 12. 21:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a csípéssel elméletileg nincs semmi gond, csak gyakorlatilag... Ugyanis nem egy kellemes érzés, mint észrevetted!
2008. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
értem. szal nem kell aggódnom? a papírján levan írva, hogy mellékhatásként előfordulhat égő érzés és hüvelyfolyás. szal nem para, ha kicsit csíp? nem egyfolytában...
2008. jún. 12. 22:06
 8/11 A kérdező kommentje:
vagy max még hozzá kéne szoknom? mert ez volt a 2. alkalom, h kipróbáltam
2008. jún. 12. 22:06
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a krémet használtam és csípett is egy picit... Azóta nem mertük használni, pedig van még belőle. Próbáljátok ki még 1-2szer és lehet, hogy megszokod. Még egy pici szappanos víz is tilos, bontja az anyagot. Folyás szerintem a "tisztulás" miatt van, vagy az is lehet, hogy a páros durvábban csinálta picit és mivel érzékeny volt a hüvelyed megsérthette. De szerintem nem kell aggódnod, nem lehet nagy gond, de ha pár napon belül nem múlik el, illetve erösödnek a tünetek mindenképp menj el dokihoz.
2008. jún. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*párod
2008. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!