Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha még nem voltam nőgyógyászná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem voltam nőgyógyásznál sosem akkor az hogy van, választok egyet vagy előbb a háziorvosomhoz menjek?

Figyelt kérdés
Nem voltam még nőgyógyásznál, de fogamzásgátlót szeretnék íratni. A háziorvosomtól kérdezzem meg hogy esetleg van-e olyan hogy "körzeti" vagy keressek egyet neten hívjam fel egy időpontért? Kell érte fizetni?
2013. márc. 26. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, nálatok hogy van....Van ahol nem is kell időpontot kérni, van ahol kell. De ha megkeresed a lakhelyed szerinti rendelést és odatelefonálsz, el fogják mondani. Ha van TB-d és nem magánrendelésre mész, akkor természetesen ingyenes.
2013. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem kell fizetni, elmész a hozzád legközelebb lévő nőgyógyászhoz és kész,ha állami helyre mész. magánba nyilván sokkal színvonalasabb az ellátás, de ott meg is kell fizetni. ha megteheted, szerintem inkább magánba menj, én nem voltam megelégedve az állami orvosommal.
2013. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Keress rá google-n! 'településnév' nőgyógyászat
2013. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2013. márc. 26. 20:00
 5/7 The Other ***** válasza:

Nem kell háziorvosi beutaló.


1. Mehetsz TB-s rendelésre: a legtöbb helyen bemész az intézménybe, bejelentkezel a betegfelvételinél, majd leülsz a mamik mellé és várod a rendelő előtt, hogy hívjanak. Az az orvos fog ellátni, aki éppen ráér.


2. Mehetsz magánhoz (itt értelemszerűen az fog ellátni, akinek a magánrendelésére mész): orvos és hely függő, de általában kell előre időpontot kérni, de nem mindenkinél.

2013. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, a 2. az lehet jobb lenne.
2013. márc. 26. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdeklődj a barátnőidtől, hogy ők hova járnak. Vannak jó és kevésbé jó magándokik. A tarifa általában 5000-10.000 Ft, félévente egyszer ki lehet bírni.

Én voltam állam Sztk-ban, valami tragédia. Időpontra mentem, mégis fél napot ott ültem, majd behívott a doki, és fél perc alatt lerázott, meg sem vizsgált. Ez nem ellátás.

2013. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!