Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit néz a nőgyógyász a vérvéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit néz a nőgyógyász a vérvételi leleten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma voltam először nőgyógyásznál és szeretnék fogamzásgátlót szedni. Elvégezte a rákszűrést, de vérvételre nem küldött el. Felírta a Lindynette 20 nevű tablettát. Én viszont nem szeretném addig elkezdeni szedni addig, amíg nem biztos, hogy nem lehet belőle baj. A párom édesanyja kórházban dolgozik és ő el tudná nekem intézni a vérvételt. Az lenne a kérdésem, hogy miket kéne megnézetni?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2013. márc. 25. 23:49
 1/3 Pretty Ballerina ***** válasza:

[link]


Itt kérdezd meg inkább! :)

2013. márc. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Máj, vesefunkciók.
2013. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Máj- és vesefunkciót. De ez nem garantálja azt, hogy nem lesz bajod tőle:D

Érdemes még trombózis hajlamot vizsgáltatni. Viszont abból is csak a Leiden mutációt szokták vizsgálni, holott még kismillió féle mutáció okozhat fokozott trombózishajlamot. De minden kivizsgálni egy kisebb vagyon lenne.

2013. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!