Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindenképp el kell menni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképp el kell menni orvoshoz?

Figyelt kérdés
Anyu kiskorom óta mondja, hogy majd ha eljön az én időm, szóljak neki és együtt elmegyünk nőgyógyászhoz. De én nem akarom, hogy valami idegen nő/férfi taperoljon ott alul. Nem lenne egyszerűbb ha azt a fogamzásgátlót szedném, mint a nővéreim?

2013. márc. 17. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
egyszer úgyis elkell majd menned jobb ha hamarabb hozzászoksz illetve nem biztos h neked használna a nővéred fogamzásgátlója
2013. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp el kell menned. Minek akarsz gyógyszert szedni, ha a testedet megvizsgáltatni is félsz? És amúgy is az orvos ad receptet, jó esetben olyat, ami neked a legmegfelelőbb.
2013. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivan?! Lehet én vagyok hülye, de nem teljesen értem ezt a kérdést. Most az első menstruációról van szó vagy teherbeesés elkerülésével?
2013. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A fogamzásgáltó szedéséhez el kell bizony végezni pár vizsgálatot, amit csak az orvos tehet , ilyen pl a vérvizsgálat és tesz fel az orvos különböző kérdéseket, hogy mikor volt az első havid , illetve mennyire rendszeres, van e családban trombózisra hajlamos stb.

Ha félsz ettől a vizsgálattól akkor te még a szexre sem vagy érett, tehát odébb van az fogamzásgátló szedés !

2013. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy a doki taperoljon, akkor használj KOTONT. Ennyi. De nemi élet elkezdése után amúgy is el kéne járni szűrésre. Ha ehhez gyerek vagy, a szexhez is az vagy.
2013. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a nővéred nem örülne, ha lenyúlnád a tablettáját.


Amúgy a lényeget elmondták előttem: látszik a kérdésből, hogy még gyerek vagy. A szexet is hanyagolni kéne.

2013. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is, hány éves vagy??

Másodszor: én is nagyon nem akartam elmenni először. Anyu engem is nyaggatott és egyszer mondtam neki, hogy ha majd úgy érzem, hogy kész vagyok rá, akkor elmegyek, DE NÉLKÜLE!!

morgott egy kicsit (főleg amikor kiderült, hogy voltam) de aztán szépen megnyugodott.

tehát, az orvostól nem kell félni! gondolj rá úgy mint a háziorvosra, csak éppen máshol is megnéz. bemész, legkésőbb fél óra múlva kijössz és 10 perc múlva már nem is emlékszel rá!! :)

am, én a barátommal voltam először (pár hónapja). nem jött be velem, csak elkísért. de neked ott vannak a nővéreid is, ha velük meg tudod beszélni, akkor biztos elkísérnek (vagy bárki más, akiben megbízol)

és semmiképp ne szedd azt a fogamzásgátlót! másrészről pedig szerintem inkább a gumi, de te tudod...

17L

2013. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az orvos nem taperolhat a saját egészséged érdekében,akkor nem is értem mit akarsz te még a szextől?!A dugáshoz felkészültnek érzed magad,de a dokitól bepisilsz.Szánalmas kis 13-14 éves kis csitri vagy,aki felnőttnek képzeli magát,mert megjelent egy szőrszál a punciján.Nem baj legyél büszke rá,hogy 18 éves korodban már olyan elhasznált alsódugaljad lesz mint egy negyvenévesnek.A védekezésről fogalmad sincs,tudod a nők azért íratnak maguknak fogamzásgátlót az orvossal,mivel azt az rovos dönti el milyet kell szedni,mivel mindenki más más.De hát te ezt is jobban tudod,szedd a nővéreidét.Retardált kis nyalóka,aki nincsen tisztában a dolgokkal,de játsza a nagyasszonyt.Gyerek vagy még,barbiezzál,vagy homokozz.
2013. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!