Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy néz ki az első nőgyógyász...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki az első nőgyógyászati kivizsgálás? Szeretnék feliratni fogamzásgátlót. L20

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
ha csak fogamzásgátlót szeretnél iratni akkor nem lesz semmi komoly. Leülsz vele szemben előadod a kívánságodat és felír neked egy számodra megfelelő fogamzásgátlót. Elköszönsz és hazamész. Ennyi...
2013. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem lesz vérvizsgàlat? :)
2013. márc. 8. 15:17
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem voltál még rákszűrésen, akkor nem csak leülsz és megbeszélitek... Csinálnak egy nőgyógyászati ultrahangot, azután az orvos megvizsgál. (Kenetet vesz.) Azután felírja a gyógyszert. Egy hónap múlva pedig vissza kell menned az eredményért.
2013. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem voltam még soha :/

Egyebkent a fogamzasgatlo szedeset lehet szuneteltetni? (ha pl nem elek nemi eletet egy ideig akk nemszeretnem feleslegesen terhelni vele a szervezetem)..

Koszonom a valaszokat :)

2013. márc. 8. 15:25
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Lehet szüneteltetni, de nem érdemes, max. akkor, ha sokáig nem szeretnél majd nemi életet élni. Pár hónap (1-2-3) kihagyása eléggé megkavarja a szervezeted, helyre sem jön annyi idő alatt, és nem ildomos akkor egy újabb hormonbombával megdobni.


Egyébként ne félj a vizsgálattól... Tudom, hogy mindenki ezt mondja, mégis izgul az ember, de nem kell. Ha jó fej az orvosod, levágja, hogy nem voltál még vizsgálaton, és rendes lesz. Amikor én először voltam, az orvos pl. ezt mondta: "Ez az első, ugye? Akkor megpróbálom kíméletesen csinálni, hogy ne legyen rossz élmény." Szerintem a legtöbb nőgyógyász ilyen. Hajrá!:)

2013. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, elegge felek az elso vizsgalattol de ugy erzem itt azideje mert mar nem a 15 eves jategoriaba tartozom :D mivel nemi eletet is par honapja kezdtem elni ezert csak most akarok menni.. :) koszonom szepen a biztatast:) jovoheten elmegyek hozza..:)
2013. márc. 8. 15:30
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha laborvizsgálat nélkül akar felírni neked bármilyen hormonális fogamzásgátlót akkor köszönd meg a lehetőséget és keress más orvost!
2013. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én is ugyanígy voltam, 20 évesen voltam először, pont ugyanazon okból kifolyólag mint te. Egyébként szerintem anyudnak is felhozhatnád a témát, elég idős vagy már hozzá. Nekem spec. amikor időpont kellett, anyum nem tudott odatelefonálni, mert nem volt telefonközelben, és apummal nyomoztattam ki a számot, stb.:D Lehet, hogy kicsit kellemetlen téma, de a szülők jobban belelátnak, pláne, ha mondjuk édesanyád is használt fogamzásgátlót, stb.
2013. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, vérvizsgálat nélkül felírt tablettát ne szedj be!
2013. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Es egyebkent egy kivizsgalasert mennyit kell fizetni kb? :)
2013. márc. 8. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!