Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Holnap megyek először életembe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap megyek először életemben nőgyógyászhoz, milyen az első kivizsgálás?

Figyelt kérdés
Eléggé szégyenlős vagyok,mennyit kell fizetni?
2011. jan. 10. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia nem kell félned nekem is nem régen volt az első a doktor rendes és mindent el magyaráz.:)Nekem nem kellett fizetnem bár nem magán nőgyógyászhoz mentem.
2011. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amúgy valami hosszabb felsőt vegyél fel:) első voltam.
2011. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hosszabb felsőt azt azért kell,mert a nővérnél le kell már vetkőzni és megesik,hogy egyszerre többen vannak bent?
2011. jan. 10. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Hátén tavaly voltam először gomba miatt.

Akkor alul le kellett vetkőzni egy függönnyel eltakart helyen, majd felfeküdni az ágyra. A helységben csak az orvos meg az asszisztense van.

Nálam egy kis pálcikával vett mintát és kb. 5 perc volt az egész. Ja és nem kell fizetni érte, legalábbis én nem vagyok még 18.

2011. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első kivizsgáláson szoktak ultrahangot csinálni vagy hasad megnézik többet sztem nem mivel első alkalom.
2011. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én magánorvosnál jártam, de nem tudom elképzelni, hogy bugyi nélkül kelljen mások előtt mutatkoznod.

Azért kell a hosszabb felső, hogy amint tudod, takarhasd magad. Én pl szoknyában mentem, azt le se kellett vennem.

Melleidet is meg fogják vizsgálni, lehet.

Én rettenetesen féltem, 21 voltam mire rávettem magam.. De nem volt olyan rossz, szinte kellemes csalódás volt ahhoz képest, amit vártam. :) Hajrá!!

2011. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már egyszer válaszoltam egy ilyen tipusú kérdésre. :) Bemásolom ide neked!:)



Bementem, először megkérdezte, hogy mi a problémám. Elmondtam neki, hogy gyógyszert szeretnék, mire Ő mondta, hogy akkor megvizsgálna.

Kérdezte, hogy korábban voltam-e már nőgyógyásznál, és, hogy élek-e már szexuális életet...

Válaszoltam neki, majd megkért, hogy menjek be, öltözzek le alulról, és feküdjek le a vizsgálószékre.

Leültem, szóltam neki, hogy készen vagyok. Bejött, leült a székre, és először csak kívülről nézett meg.


Közben próbálta oldani a feszültséget. Beszélgetett velem, kérdezgetett.

Majd szólt, hogy kicsit lazítsak...

És akkor megnézett kacsával.

Nem fájt, és nem is volt rossz... :)

Kellemetlen, hogy mégiscsak ki kellett tárulkoznod, egy idegen ember előtt, de nincs benne semmi rossz.

És ekkor vett le "kenetet" A kenet a rákszűréshez kell. Egy kis pálcikaféleséget, amíg még bent van a kacsa, behelyez, és picit elkezdi kapargatni.

Talán itt érezhetsz egy kis szúró érzést, de nem vészes. :)

Majd egy-két ujját felvezette a hüvelelybe, és nyomogatta közben a hasam. Majd ultrahanggal is megvizsgált.


Ezek után mondta, hogy végeztünk, öltözzek fel, és kint beszélgetünk majd.

Felöltöztem, és mivel még nem vagyok 18 éves, ezért mondta, hogy örülne annak, ha bejönne anyukám, hogy beszéljen vele.

(Nem tudom, hogy mennyire veszik komolyan azt, hogy szülő is ott legyen, tudtommal, már szülő nélkül is felírják, de ajánlatos szülővel megbeszélni. :) )

2011. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!