Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki segítene kérem? (Csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene kérem? (Csak lányok/nők! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy nagy problémám. Amikor megjön, a legelső napom borzalmas. Van, amikor kevésbé, és van, mostmár egyre gyakrabban, hogy iszonyatos görcseim vannak és hányok, stb. Ekkor csak a görcsoldó szuri segít, amit az ügyelet ad be.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy segítene a fogamzásgátló? Mert az ügyeletes orvos azt javasolta. Azt mondta semmi más nem segít, max. a szülés... (21 vagyok, azt azért még nem szeretnék)

Az nőgyógyász nem talált semmi elváltozást.. Nekem ez érthetetlen... Akkor miért van?

Nem bírom már elviselni, egyszerűen nem megy.

Azok tanácsát kérem főleg, akik minden hónapba ugyanezzel a gonddal küzködtek és végül fogamzásgátlót szednek. De minden tanácsot elfogadok!

Előre is köszönöm!


2013. márc. 24. 11:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez így van! Az orvosok parasztok! Főleg az SZTK-sak! Bunkók, meg se vizsgálnak rendesen, nem válaszolnak a kérdésekre és lekezelőek!
2013. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Inkább bízok meg tapasztalt nőkben, mint az orvosban, akinél legutóbb jártam.

Elmondjam miért? Mert egyszer kiszakadt a gumi szex közbe, bevettem esemény utánit, aztán a következő hónapban megjött iszonyatosan fájdalmasan. Elmentem a dokihoz, ezt mind elmondtam neki és egyik téma se érdekelte, sőt meg se értette, amit mondtam. Sokszor el kellett mondanom, mire azt mondta, "JAAA"...(Ezt az esemény utáni tablettás dologra mondta) Aztán belekezdtem a fájdalmas menstruáció témába, mire KÖZBEVÁGOTT!!!, és nem hallgatott meg. Akkor azért is elmondtam még egyszer, akkor meg ennyi volt a reakció: "Ó, hát akkor szedjen fogamzásgátlót, vagy szüljön. Aztán kérdeztem, hogy a fogamzásgátlót, hogy írja fel, milyen vizsgálatokra menjek, erre ő csak annyit mondott: "Jajj, elég egy rákszűrés és kész". Vérvétel? Az nem kell, én ne döntsem el, hogy milyen vizsgálatokra küldjön el. Azonnal otthagytam. Én, mint nem orvos tudom, hogy kell a vérvétel a fog.gátlóhoz, de az, hogy ő nem tudta, az mindent elmond a munkásságáról.

Amúgy igen, SZTK-s orvos.

Előtte egy másik dokinál voltam, ő se nagyon mondott semmit, csak a fog.gátlót, nem mondta, hogy esetleg meg kéne vizsgálni endometriózis gyanúval, vagy valami, NEM, egyből fog.gátló, az biztos jó.

Na mármost, ha valaki nekem csak egyféle módot tud javasolni, kivizsgálás nélkül, azt nem nevezném jó orvosnak.

Ez olyan, mintha a házidokimhoz elmennék, hogy fáj a hasam, és erre ő azt mondaná, áá nincs baj, csak elrontottam a gyomrom. Érted?

És még egy kérdés: Szerinted, ha az orvos azt mondja, nincs semmi bajom, van akinek ilyen a mensije, akkor őszintén az normális? Normális, hogy ennyire fáj?


A többieknek köszönöm a választ! Kipróbálom azt a vitamint! :-)

És többen is meggyőztetek, hogy a fog.gátlón ne gondolkodjak. Nem is akartam soha szedni. Én még láznál se veszek be gyógyszert, szóval inkább a természetes megoldásokat szeretem. Úgyhogy lemondok róla. :-)

2013. márc. 25. 08:40
 13/13 A kérdező kommentje:

9-es: Hát ez jó!... Szánalmas az ilyen orvos.

Anyukám, amikor velem terhes volt, elment dokihoz és közölte vele, hogy biztosan nem terhes.. Elment megint, akkor is azt mondta, aztán azt hiszem, úgy a negyedik vizsgálat során végre felgyulladt az értelem a fejében, hogy ja, maga terhes.

:D Hát ezt nem is kommentálnám.


Velem is volt egyszer. Kiskoromban hólyaghurut gyulladásom volt. De ugye, először nem tudtuk. Anya elvitt az SZTK-ba, vizeletvizsgálat. 3 keresztes lett, azt mondta az urulógus (azt hiszem az SZTK-ba) és mondta, hogy nincs semmi baj, csak felfázott.

Véreset pisiltem, csípett, minden bajom volt.

Aztán nem tudom mi történt (én kicsi voltam, anya mesélte, de erre a részre nem emlékszem), csak azt tudom, hogy már a kórházban feküdtem és anyát kérdezgették miért nem hozott előbb. Aztán ugye ő mondta, hogy az orvos nem utalt be... Csak rázták a fejüket az orvos hülyeségén.


Összegezve: Az SZTK-s orvosok nagy része nem ér semmit.

2013. márc. 25. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!