Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki segítene kérem? (Csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene kérem? (Csak lányok/nők! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy nagy problémám. Amikor megjön, a legelső napom borzalmas. Van, amikor kevésbé, és van, mostmár egyre gyakrabban, hogy iszonyatos görcseim vannak és hányok, stb. Ekkor csak a görcsoldó szuri segít, amit az ügyelet ad be.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy segítene a fogamzásgátló? Mert az ügyeletes orvos azt javasolta. Azt mondta semmi más nem segít, max. a szülés... (21 vagyok, azt azért még nem szeretnék)

Az nőgyógyász nem talált semmi elváltozást.. Nekem ez érthetetlen... Akkor miért van?

Nem bírom már elviselni, egyszerűen nem megy.

Azok tanácsát kérem főleg, akik minden hónapba ugyanezzel a gonddal küzködtek és végül fogamzásgátlót szednek. De minden tanácsot elfogadok!

Előre is köszönöm!


2013. márc. 24. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megvan a probléma oka. Nekem ugyan ez volt, Vérszegény vagy. Nekem a doki aktiferrint írt fel ezt folsavval együtt kell szedni de az aktiferrint csak receptre adnak. Azóta nem hogy nem fáj a menszeszem de még élvezem is! Imádom mikor megjön, mindig csiklandoz ott belül :p
2013. márc. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Na ez érdekes. Nekem nem fájt soha semmim menzesz alatt. Aztán egy évig fogamzásgátlót szedtem és azóta kész horror nekem is az első nap. Nem hányok, de a hasam nagyon fáj, görcsöl.
2013. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Igazad van egyébként, vérszegény vagyok... Mondjuk ez eszembe se jutott, hogy ezért lehet?!

Mindenesetre megkérdezem a dokit, csak keresnem kéne egy jobbat, mert a mostani.... meg se hallgatott szinte.

2013. márc. 24. 11:21
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem is akartam soha fogmazásgátlót, se úgy döntöttem, ha végre élhetek normális életet, akkor muszáj.
2013. márc. 24. 11:26
 5/13 A kérdező kommentje:
*de
2013. márc. 24. 11:27
 6/13 anonim ***** válasza:

igaz nekem ennyire nem fájt, szóval elviselhető volt meg bevettem egy advilt és akkor nem fájt...De mikor elkezdtem szedni a foggátlót akkor onnantól kezdve egyáltalán nem fájt már ha megjött és miután abbahagytam utána se fájt már többé. Szóval tényleg használhat :)

21L

2013. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2013. márc. 24. 12:09
 8/13 anonim ***** válasza:
nem értem, noname válaszolók a neten miért lennének megbízhatóbbak, mint a dokid?
2013. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8as!


Azért, mert a legtöbb orvos meg se vizsgál, csak a hasára üt és azt mondja, hogy...


Nekem egyszer UH vizsgálaton mondta az orvos, hogy "neked ott nem fájhat"... Na köszi!

2013. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

biztos segítene a tabi is, de felesleges azért szedned mert ennyire fáj (több kárt tehet, mint hasznot)

én a helyedben kivizsgáltatnám ezt a vérszegénység dolgot

anyukámnak is ennyire fájt, ő vett olyan magne b6 feminat és ugye vérzés előtt már iszogatni kell (nem tom mikortól) és neki az is segített

sztem menj el egy vérvételre, ott sok mindenre fény derülhet :)

2013. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!