Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » FIUK segitseget kerem de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK segitseget kerem de lehet lanyok ti is tudtok! Ti szoktatok igy csinalni? (lent bovebb)

Figyelt kérdés
Szoval lany vagyok a baratom soha nem hasznal ovszert es en kicsit felek h nehogy teherbe esek..az vigasztal h elottem volt egy ket eves kapcsolat es ott sem ejtette teherbe a csajt es hatha engem se fog!!de ti szoktatok igy csinalni a baratom mindig erzi mikor megy el es akkor idejeben kiveszi...szerintetek van miert aggodjak:-Skerdes az lenne van koztetek aki ovszer nelul csinalja es soha nem lett ba(terhesseg)amugy 17 vagyok:-S:-S
2009. júl. 23. 00:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
nem vagy biztonságban mivel már az előnedvben is lehetnek hímivarsejtek de azt mindenképp el kell mondani hogy az egész állatvilágból az ember esik legnehezebben teherbe
2009. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a srácnak baromi nagy mázlija volt,hogy nem ejtette teherbe a volt barátnőit.Ez nem életbiztosítás,tenned kell valamit,mert te fogsz szívni,ha terherbe esel.Márpedig ettől simán lehet.Szedj fogamzásgátlót vagy mondd meg a párodnak,hogy dugja a konektorba,ha nem érti meg,hogy óvszer nélkül őrültség!!!
2009. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Van miért aggódnod, mert igenis lehetsz terhes az előváladéktól is, ami tartalmazhat spermiumot. Szóval, ha nem szeretnél babát, ne bízz meg a barátod "az előző csajomat se ejtettem teherbe, mert időben kirántottam, téged se foglak" dumájában, és vagy óvszerezzetek vagy tabi/spirál/hüvelykúp.

A szeretkezés felelősségteljes legyen, ne csak egy jó téma holnap a barátoknak/barátnőknek!

2009. júl. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2 barátnőm így lett terhes.
2009. júl. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Mond meg neki, vagy felhúz egy kib.szott gumit, vagy PÁ! NEm hiszem el, hogy lehet egy férfi ennyire önző? Neked meg nem bántásból, de nincs túl sok eszed hogy elhiszed neki...
2009. júl. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mért hagyod magad?Bezzeg ha teherbe ejtene,akkor nyúlcipőt húzna,a Te életedet meg totálisan taccsra vágná.Állj ki magadért,nem szabad borotvaélen táncolni,ez nagyon veszélyes dolog.Ki fogja bírni a gumit,nem egy luxuscikk,úgyhogy ne sajnáljátok rá a pénzt,mert megéri.A helyedben én nem is tudnék aludni.Persze Őt biztos nem érdekli.
2009. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akar gumit huzni akkor mond meg neki h addig nincs sex amig nem képes gumit használni... és ha gondolod huzd el az orra elött párszor azt a bizonyos mézes madzagot...amugy meg tényleg nagyon felelötlen ez a vislekedés én a helyedbe mér rég kiadtam volna az utját... de ez a te döntésed..
2009. júl. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pofám vágnám, ha ennyire hülyének nézne, hogy ebbe belemegyek. Bocs, de nagyon buta vagy, nem akarlak megbántani, de ez az igazság. Te vagy a NŐ és igaz, hogy egyenjogúság meg minden, de fel kell nőnöd és meg kell tanulnod, hogy a védekezés mindkét fél dolga, de a nőnek a dolga az alapos aggódás. Én is utálom, hogy ez van, mi szívunk, de nem tudsz mit csinálni. Figyelj, nem ő lesz terhes, hanem TE, ha esetleg mégis lesz valami. Ő majd könnyen fogja mondani, hogy menj el abortuszra, nem neki kell végig szenvednie meg a következményeket. Tanuld meg! Hiába van nagyon durván beindulva egy srác, hiába ígérgeti, hogy nem lesz semmi baj, nem ő vállalja a felelősségét az életéért és a testéért, hanem TE magad. Most le lehet pontozni, de ez az igazság. Az én barátom felelősségteljes, soha nem kénre ilyesmire, mellettem állna ha lenne valami, DE mégis tudom, hogy ha olyan helyzet van, akkor nekem kell okosabbnak lennem. Ez van:S Nekem se tetszik nyugi:( Szóval nőjj fel és szedd össze magad!
2009. júl. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Van még olyan, aki így védekezik? Ráadásul 17 évesen?

Aki ilyen éretlen, annak nem biztos, hogy szeretkeznie kéne.

Ezt a pasit meg sürgősen dobd ki! Ekkora önző, tudatlan farkat!


Én még az óvszernél is félek, hogy mi van, ha előváladék kerül a tetejére, ez meg csak így nyomja... Ügyes.


A kiszállásos módszer NEM védekezés, hanem csak egy illúzió. A pasid szerencséjére nem olyan könnyű teherbe ejteni valakit, és azért ez a "módszer" is ér valamit, de fogamzásgátlásnak nem nevezném.

2009. júl. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

(Az előző vagyok, aki az 1:29-es után jön)

01:29: Ha ez vigasztal, én férfi létemre több kilót leadtam, mire megjött a barátnőm menszesze. Mindezt úgy, hogy óvszerrel védekeztünk, csak aggódtam az előváladék miatt. (Teljesen jogtalanul, mert mindent jól csináltam.)

Úgyhogy nem csak a nők izgulhatnak, ha ez vigasztal. :D

(Legközelebb meg valami spermicidet is fogunk használni)


Vissza az eredeti témához, annyi új gondolat, hogy egy ilyen pasival, akinek ennyi felelősségérzete nincs, miért jársz? Szerintem dobd ki.

Ez a "védekezés" max házastársak között elfogadható.

2009. júl. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!