Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » FIUK segitseget kerem de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK segitseget kerem de lehet lanyok ti is tudtok! Ti szoktatok igy csinalni? (lent bovebb)

Figyelt kérdés
Szoval lany vagyok a baratom soha nem hasznal ovszert es en kicsit felek h nehogy teherbe esek..az vigasztal h elottem volt egy ket eves kapcsolat es ott sem ejtette teherbe a csajt es hatha engem se fog!!de ti szoktatok igy csinalni a baratom mindig erzi mikor megy el es akkor idejeben kiveszi...szerintetek van miert aggodjak:-Skerdes az lenne van koztetek aki ovszer nelul csinalja es soha nem lett ba(terhesseg)amugy 17 vagyok:-S:-S
2009. júl. 23. 00:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%

01:52-es! Én ugyanígy vagyok vele :) szeretkezés előtt-közben-után óvszerellenörzés. :) (és még így is félek egy picit ha úgy adódik, hogy késik a menstruációm!)

Kedves kérdező ... nos én csak annyit tudok Neked mondani, hogy az első kapcsolatomnál én pontosan ugyanezt játszottam el ... első igazi hosszútávú komoly kapcsolat, rózsaszín köd, szerelem miegymás. természetes, hogy mindent megakartam adni a másiknak. :) és durr bele a hülyeségbe ... és ezt később elmondtam Édesanyámnak amikor ez szóba került és csak annyit mondott: Adj hálát az Istennek, hogy nem estél teherbe ilyen fiatalon (16) és nem kellett abortuszra menned, vagy megszülnöd egy gyereket idő előtt!

És mennyire igaza volt ... A jelenlegi párkapcsolatomban soha de soha eszembe sem jutna, hogy ilyen felelőtlen legyek. Nemrégen voltunk nyaralni a párommal vidéken és ugye ahogy szokott lenni megkívántuk egymást de kiderült, hogy otthon felejtette a már megvásárolt óvszert és a közelben nem igazán volt bolt nyitva ... és hát ott álltunk és "martuk" magunkat, hogy na most mi tévők legyünk, engedjünk -e a kísértésnek? ráadásul picit ittasak is voltunk, mivel buliztunk előtte. de mindketten nemet tudtunk mondani, akkor, ott és másnap reggel amikor felébredtem annyira örültem neki, hogy helyesen döntöttem ... megkíméltem magam egy esemény utáni tablettától és egy hónap idegeskedéstől és még sorolhatnám ...

Én annak idején szerencsés voltam ... vagyis nem is szerencsés, vallásos ember révén azt mondom Isten vigyázott rám. De nem mindenki ilyen szerencsés! Veled is megeshet az ami több millió fiatal lánnyal, hogy ilyen védekezési módszer mellett (márha ezt annak lehet nevezni) teherbe esel és akkor foghatod a fejed, hogy mennyire buta és felelőtlen voltál. Ráadásul ... nem csak a nem kívánt terhesség juthatna ilyenkor az eszebe hanem az is, hogy bármilyen nemi betegséget elkaphatsz így! Ilyen téren ne higyj a barátodnak hiszen elég ha csak egyszer nem tud időben kiszállni és akkor ott a baj és az előváladék is tartalmaz életképes spermiumokat! Ülj le vele és mondd el neki, hogy szeretnél ezentúl védekezni mert ez nem játék! Ha szeret, megfogja érteni! Hidd el!

(Ne haragudj a terjedelem miatt ... :))

2009. júl. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

szija

hülyeség így "védekezni"..

mond meg neki,hogy addig nem fekszel le vele,amíg nem használ óvszert.

amúgy ha már ilyen sok csajjal volt (persze gumi nélkül)

nem lehet,hogy valamelyiktől elkapott valamit? (ő lehet tünetmentes,de ha te megkapod a fertőzést neked elég komoly bajaid is lehetnek) ezért is jó az óvszer.

2009. júl. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

100 évvel ezelőtt egy normális nő azt mondhatta: amíg nincs esküvő, ninsc szex.


Nehogy már ma, a 21. században egy normális nő ne tudja kimondani a pasijának: amíg nincs gumi, nincs szex??

2009. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"01:29: Ha ez vigasztal, én férfi létemre több kilót leadtam, mire megjött a barátnőm menszesze. Mindezt úgy, hogy óvszerrel védekeztünk, csak aggódtam az előváladék miatt. (Teljesen jogtalanul, mert mindent jól csináltam.)

Úgyhogy nem csak a nők izgulhatnak, ha ez vigasztal. :D

(Legközelebb meg valami spermicidet is fogunk használni)"


Nem, nem vigasztal:D Attól még nem neked kéne abortuszra menned, nem neked kéne megszülnöd a gyereket. És szerintem ezen nincs mit vitatkozni. Gondoltam, hogy jön majd 1-2 nagyon felelősségteljes fiú, aki felháborodik, hogy de ők izgulnak blablabla. Nem erről írtam, mért nem olvasod el rendesen?? Direkt odaírtam, hogy az én barátom is aggódik és mellettem állna stb. Attól még akkor is NEKEM kéne viselni elsősorban a következményeket. Neki is rossz lenne, de nekem sokkal rosszabb. Ezt pedig ha fejreállsz, akkor se tudod megcáfolni. Ezért kell a nőknek okosabbnak és megfontoltabbnak lenni, és ha erre nevelnék a lányokat, akkor nem fordulna elő ilyesmi, mint amit a kérdező írt. Persze itt a srác a főbarom de szerintem ez is világos mindenki számára:D Amúgy meg az már beteges aggódás, ha mindig óvszert használtok és késik pár napot, aztán már kilókat fogytok. Nem szabad, mert ha 100%osan biztosak vagytok benne, hogy védekeztetek, akkor nem lehet gond. Inkább az óvszerszakadástól meg ilyesmitől félj, ne attól, hogy csak úgy a semmitől terhes lesz. Szóval csak annyit akartam írni, hogy félreértelmezted, amit írtam, mert itt régen nem az izgulásról van szó.

2009. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Velem hasonlóképpen történt, barátommal megszakítással védekeztünk, féltem de mondta h volt sok kapcsija előttem és őket sem ejtette teherbe, 10 hónapig csináltuk ezt még egyszerre csak hopp, terhes lettem. Gyűlöltem a pasimat el is hagytam a francba!! Tönkretette a fiatal éveimet, ennek már 3 éve, de bánom kicsit, de persze most már a fiamat nézem és az ő érdekeit. Fogamzásgátló vagy óvszer de sürgősen!

Egy 23 éves egyedülálló anyuka

2009. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha nem hajlandó gumival csinálni szedj fogamzásgátlót, vagy dobd ki.
2009. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!