Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok a tanácsotokat kérem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a tanácsotokat kérem! Miért mindig azok a fiúk keresnek meg, akik engem nem érdekelnek?

Figyelt kérdés
Valahogy eddig még egyik fiú sem tetszett, aki randira hívott, de aki nekem tetszik ő meg rám sem hederít.Ez mindig így lesz? Lehet, h túl nagyravágyó vagyok? Ti is voltatok/vagytok hasonló helyzetben?
2012. júl. 30. 18:15
1 2
 1/11 okoska31 ***** válasza:
és ehhez miért a lányokat kérdezed?
2012. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az élet nagy problémája mindkét nem számára, azt mondják mindenki megtalálja az igazit, kétlem, de eljön a te időd is, talán
2012. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert érdekel, h voltak-e már ilyen helyzetben és ha igen mit csináltak? De ha fiúknak is van véleménye, csak bátran.
2012. júl. 30. 18:16
 4/11 anonim ***** válasza:

Mert minden lánynak a legjóképűbb fiúk kellenek, ahogy neked is. Így nagy a konkurencia, és nem valószínű, h pont téged fog választani. A kevésbé jól kinéző srácok meg hiába próbálkoznak bárhol (pl. nálad), nem fognak kelleni senkinek.

Igen, mindig így lesz, amíg nem viszed lejjebb a mércét.

2012. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 okoska31 ***** válasza:

én azt nem szoktam megérteni, hogy miért kell kizárni valakit csak a külseje alapján. Jó, nem azt mondom, hogy én is minden bányarémnek megadom az esélyt - de minden csajban igyekszem megtalálni azt ami kívülről szép benne - és persze utána jöhet a belső, ami őszintén, sokkal fontosabb.

Engem csak az arc érdekel - ha az szép, akkor már plusz-mínusz 10 kilók is beleférnek (ugyanis csak az arc nem változik az idővel, legalább is annyira).

És azt is megtanultam, hogy lehet valaki akármilyen szép, ha belülről közben, már sorry, de rohad...

2012. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igaz,én fiú vagyok,de voltam már hasonló helyzetben,nem is olyan régen.Hogy mit tehetsz?Semmit.Hacsak nem tudod valahogyan magadra vonni az ominózus fiú figyelmét.A többivel is csak annyit tehetsz,hogy megbeszéled velük a dolgot,hogy minden tiszta legyen(persze személyesen,nem facebook,vagy ilyenek),ennyit ők is megérdemelnek(ezt csak azért mondom,mert a lányok előszeretettel használják a levegőnek nézést(tisztelet a kivételnek)).Tulajdonképpen ez minden,amit te magad tehetsz,az érzelmeket nem tudod befolyásolni.
2012. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
okoska31: Na ez a különbség férfi és nő között, minket érdekel a belső is, a nők viszont kizárólag a külső alapján döntenek.
2012. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát kezdeményezz te,annál aki tetszik
2012. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TheHutyutyu ***** válasza:
11%
Mert egy k....rva vagy aki csak a külső értékeket képviseled. :)
2012. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hol laksz?
2012. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!