Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért az ilyen fajta fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen fajta fiúk érdekelnek?

Figyelt kérdés

azokhoz a fiúkhoz vonzódom, akiket látszólag nem nagyon érdekelnek a lányok( vagy azért mert félénkebbek, vagy mert inkább a férfias dolgok érdeklik őket, mint az autók, vagy a biciklik, a sport). Nem tudom miért van ez, valahogy azok a fiúk akik leállnak beszélgetni, vihorászni minden lánnyal nálam elvesztik az érdeklődést.. az olyan fiúk, akiknek inkább fiú haverjaik vannak szerintem normálisabbak, és "normálisabb" barát lesz belőlük, mint az ilyen csajozós fiúkból..

akik nekem eddig tetszettek, azoknak még szerintem soha vagy max 1 barátnőjük lehetett.. és annyira vonzóak, mert olyan igazi fiúk.. ezt nem tudom jól leírni:D de miért van ez? így kevés az esélyem náluk, mert ugye nem érdeklik őket a lányok(látszólag). Vagy azért lehet, hogy érdeklik őket? az egyik ilyen fiú, aki tetszik, szokott nézni néha..


2011. szept. 20. 10:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor menj oda hozzá, mert lehet ő nem mer kezdeményezni, neked pedig pont az ilyenek jönnek be, amivel semmi baj sincs! :)
2011. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is hasonló srác vagyok, mint amit leírtál. Az ilyen esetekben neked kell kezdeményezned, csak arra figyelj, hogy ne legyél túlságosan nyomulós. Biztosítanod kell arról a srácot különféle jelekkel, hogy neked ő nagyon bejön. Az ilyen típusú fiúk csak akkor mernek lépni, ha biztosak a dolgukban, rettegnek a visszautasítástól, ezért lépnek ritkán.
2011. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) csak az a baj, hogy én nagyon félénk vagyok, úgyhogy biztos nem mernék kezdeményezni.. de majd lesz ami lesz:)
2011. szept. 20. 12:20
 4/16 anonim ***** válasza:
én azt sajnos nem tudom, hogy miért pont ők a zsánereid, de mivel én is ilyen srác vagyok ezért most nagyon örülök annak , hogy vannak olyan csajok, akiknek ez adja :D
2011. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
De kár, hogy nincs errefelé olyan lány, mint te :(
2011. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Tudat alatt kihívásnak tartod az ilyen fiúkat. Ezzel nincs nagy baj, csak akkor neked kell elkezdened közelebb kerülni hozzá.

20/F, sajnos a félénk fajtából, szóval nem csak tippelek a fentivel.

2011. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
merrefelé?:D
2011. szept. 20. 19:11
 8/16 anonim ***** válasza:

Én sem tudok ilyen lányokról a környéken sajnos, pedig pont ugyanaz a típus vagyok, mint amilyet Te is leírtál kérdező...

21/f

2011. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem is az ilyen fiúk tetszenek, csak sajnos ennek sokszor hátránya is van.

Ettől függetlenül számomra egy kicsit sem vonzó az, aki képes megismerkedni egy lánnyal. Kiver a víz attól a módszertől, ahogy megkörnyékeznek egy lányt. Nemhogy vágy nem keletkezik bennem, de általában viccesnek tartom ezt a szerepet, bár feltételezem, én vagyok defektes, mert a többségre hatni látszik.

2011. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
pont ez van nekem is:) én valahogy romantikusabban képzelem el..:D
2011. szept. 22. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!