Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért az ilyen fajta fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az ilyen fajta fiúk érdekelnek?

Figyelt kérdés

azokhoz a fiúkhoz vonzódom, akiket látszólag nem nagyon érdekelnek a lányok( vagy azért mert félénkebbek, vagy mert inkább a férfias dolgok érdeklik őket, mint az autók, vagy a biciklik, a sport). Nem tudom miért van ez, valahogy azok a fiúk akik leállnak beszélgetni, vihorászni minden lánnyal nálam elvesztik az érdeklődést.. az olyan fiúk, akiknek inkább fiú haverjaik vannak szerintem normálisabbak, és "normálisabb" barát lesz belőlük, mint az ilyen csajozós fiúkból..

akik nekem eddig tetszettek, azoknak még szerintem soha vagy max 1 barátnőjük lehetett.. és annyira vonzóak, mert olyan igazi fiúk.. ezt nem tudom jól leírni:D de miért van ez? így kevés az esélyem náluk, mert ugye nem érdeklik őket a lányok(látszólag). Vagy azért lehet, hogy érdeklik őket? az egyik ilyen fiú, aki tetszik, szokott nézni néha..


2011. szept. 20. 10:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előző srácokhoz. Én is félénkebb vagyok, és inkább fiúkkal barátkozom. Lányokkal sosem szoktam megtalálni a közös hangot. Mindig csapatostul járnak és vihorásznak. Persze nem azt mondom, hogy taszítanak, sőt, rengeteg lány vonzónak találok, de alig van tapasztalatom lányokkal való ismerkedésben(még ha barátságról is van szó), ezért vagyok olyanokkal, akikkel könnyebben megtalálom a közös hangot. Meg nem tudnám elképzelni magamat úgy, hogy csajokat szedjek fel nap mint nap. Ha látom egy lányon, hogy tényleg tetszem neki és leáll velem beszélgetni, akkor persze belemegyek, de sajnos nem szoktak észrevenni. A mi környékünkön sincsenek olyan lányok, mint te. De majd talán egyszer :) 21F
2011. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
lányt*
2011. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen fiúkat is érdeklik a lányok, csak félnek tőlük. Én is ilyen voltam régebben, de mivel nem jöttél oda hozzám, kénytelen voltam változni, ezért most már az a fajta vagyok, akihez nem vonzódnál XD
2011. szept. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
jaj de észlény vagy..xDD
2011. szept. 23. 14:42
 15/16 anonim válasza:
Itt vagyok!Kérlek írj!Én azt hiszem,ilyen vagyok...irj,szegenybecsuletesember@gmail.com- ra és találkozzunk
2012. jan. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
mostmár mindegy:)
2012. jan. 6. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!