Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan mondjam el anyunak? (lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyunak? (lent)

Figyelt kérdés
Nemrég vesztettem el a szüzességem és szeretnék fogamzásgátlót szedni. Anyukám mondta hogy ha valami, szóljak neki és elvisz orvoshoz. De nem merem neki meg mondani. Vagy.... hogyan mondjam el neki? Mit mondjak neki? 15/L
2013. márc. 16. 15:33
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Drágaság, most nem azért, deee tudod te mi a "k*rva" szó jelentése? ... Még midníg nemértem mi a gond azzal hogy lefekszem a barátommal akivel szeretjük egymást.. es amúgyis nem kértem véleményt arról amit csinálok:)
2013. márc. 16. 15:50
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell elmondanod neki. De ha elmondani parázol, minek szexelsz? Am elmehetsz orvoshoz egyedül. Vagy ehhez is még gyerek van? Csak a szexhez nem...de minden máson parázol....Grat.

Egyébként valóban, fejlődő szervezetet nem érdemes hormonnal tömni csak úgy....

2013. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%
ne csak akkor legyél nagylány, ha elveszíted a szüzességed, hanem a többi intézésekor is legyél nagylány. ilyen egyszerű!
2013. márc. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
43%

Én már óvodában is szerelmes voltam egy srácba, ő is belém... Kérdező, szerinted szexelnünk kellett volna? Sőt, 9 évesen is szerelmesek voltunk egymásba egy sráccal. Szerinted vele is le kellett volna feküdnöm? Vagy 13 évesen a Robival? Pedig ő még járni is akart velem...


Komolyan azt hiszed, hogy attól, hogy szerelmes vagy, már csinálsz, amit akarsz?

2013. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Normális, lelkiismeretes doki nem fog neked 15 évesen hormontartalmú gyógyszert felírni, mikor még a saját tested sem fejlődött ki rendesen és a saját hormonháztartásod sincs rendben.

Persze ha "szerencséd van" találsz olyat aki boldog-boldogtalannak felírja a tabit (van belőlük rengeteg) és így megkapod a receptet te is.


Nem mondom hogy ne szexelj, szexelj ha jól esik, de legyen eszed és ne cseszd szét ilyen fiatalon a szervezeted felesleges hormonbombákkal!

2013. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
17%
Tudom mit jelent a curva szó és te az vagy sajnos!
2013. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert ebben a korban másképp is lehet védekezni, nem kell rögtön szétcseszni egy fejlődő szervezetet...
2013. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos tényleg egy ribanc vagy. 15 éves fejjel menj inkább haza legozni, és ne a barátoddal szexelj...egyáltalán mióta ismeritek egymást?
2013. márc. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
6 éve :)
2013. márc. 16. 16:44
 20/31 AndreaMariann ***** válasza:
42%
Nem értem,mi ez a nagy hadjárat egy 15 éves,szerelmes,előre gondolkodó leányzó ellen.Lehet,hogy nem mondok újdonságot,de ma már alig van olyan fogamzásgátló,amiben hormon található.Hanyadik században éltek?A szex meg...főleg a fiúk ne pofázzanak,mikor tizenéves kamasz koruktól kezdve egészen halálukig minden mozgó célpontot megd#gnának.A k#rva szót meg használjuk azokra a nőkre,akik azok.Köszöntem!Édesanyádnak nyugodtan mondd el,ne félj ettől,jobb lesz neki,mintha sürgősségi fogamzásgátlót íratnátok fel.
2013. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!