Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam el anyunak...

Hogyan mondjam el anyunak hogy lefekudtem a baratommal?

Figyelt kérdés
5honapja vagyunk egyutt es lefekudtunk.15 vagyok. Baratom 16. Nem kell szidni hogy minek elek szexualis eletet mar masik kerdesnel megkaptam szoval koszonom de nem kell! Szoval tabu a tema de szeretnem ha tudna. Nagyon szeretjuk egymast. Segitsetek hogy hozzam fel a temat? Mit mondjak? Mire szamitsak?
2012. dec. 16. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Anya!

Van egy perced? Beszélhetünk?

..

Tegnap lefeküdtem a barátommal, gondoltam jobb ha szólok róla!

2012. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%

minek elmondani neki?

Ha elmondod szerintem jol megver amit meg is erdemelsz az anyádat azt... aki tuti prosti raadasul

2012. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyet kérdezni? -.- Most mit valaszoljunk rá? Mond el, amikor épp nyugodt állapotban van és kész...ja, hogy te azt akarod, hogy a szadba ragjuk, mit mondj?? Olvasd már el a kerdesed, ez nem egy normális kérdés, most komolyan én nem ismerem anyukdat, nem tudom, hogy reagálna, hogyan kéne hozzá állnom...ha te sem tudod, akkor.mi honnan tudnánk. Légy szíves olyat kérdezz máskor, amire tényleg lehet válaszolni!
2012. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Lehet, hogy most kiakadna, hogy már 5 hónap után szex is volt. Én még picit várnék a bejelentéssel. Mondjuk ha később szeretnél pl fogamzásgátlót felíratni, vagy csak rutinvizsgálatra mész, de nőgyógyászhoz el fogsz menni. Kérd meg, hogy kísérjen el, abból sejteni fogja szerintem, hogy nem csak puzzle-öztök amikor együtt vagytok :D
2012. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
"Anya! Lefeküdtem a barátommal"
2012. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha elég nagylánynak gondoltad magad,hogy 15 éves gyerekként szét tedd a lábad,akkor legyél ahhoz is elég nagy lány,hogy kitaláld mit mondasz neki,és hogy oda állj elé,hajrá úgy gondolod felnőtt vagy akkor viselkedj is úgy!
2012. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 pirospöttyöslabda1 válasza:

Szerintem nem kéne tiszteletlenül beszélni egy lányról csak azért mert 15 évesen lefeküdt a barátjával, akit szeret.

Amúgy az, hogy hogy reagál egy anyuka a hírre szerintem nagyon változó. Az én anyukámat édesapám szedte le rólam, de így 10 év távlatból mindketten nevetünk már rajta. Szóval biztos nem lesz könnyű menet, de ha a kérdező édesanyja szereti őt, akkor idővel megbékél majd a dologgal. Hogy mit kell mondani? Teljesen mindegy, ezen nem szépít semmi.

2012. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hú de nagyon tiszteletlen vagyok...aki szexel az úgy gondolja felnőtt erről van szó,ez nem tiszteletlenség
2012. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!