Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Élet képes még a spermám?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élet képes még a spermám?

Figyelt kérdés
Ha egynap reggel 2x maszturbáltam tegyuk fel 8 és 10 óra között... utánna elmentem WC re és meg mostam a péniszem tusolás kozbenrendesen ahogy kell tusfudővel , akkor lehet ott válladék esetleg ? ésha igen akkor az abban elő spermák száma mannyi ideig élet képesek ?
2013. márc. 9. 10:42
 1/7 A kérdező kommentje:
"2x massz turbáltam" nem 12x !
2013. márc. 9. 10:43
 2/7 anonim ***** válasza:
kb 10% esély van rá hogy maradt dzsuva a farkadon, de hogy azok a spermák már nem életképesek, az hót ziher!
2013. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az mi, hogy 2x massz turbáltál?:D
2013. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pl reggel 8 kor és utánna rámjot a kedv és 10 órakkor ujra :P de lényegtelen
2013. márc. 9. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt áruld el, hogy miért kérdezed?


Megszakítással akartok szexelni és ezért érdekel, hogy az előváladékod tartalmazhat-e spermiumot ilyen tisztálkodási eljárás után?


Erre az a válasz, hogy


NEM bizonyított, hogy csak az előző aktusból (illetve a te esetedben a korábbi "masztiból") maradhat ott/ kerülhet spermium az előváladékba!


Egy amerikai kutatásban megfigyelték, hogy a mintát adók egy bizonyos százalékánál akkor is tartalmazott az előváladék életképes spermiumot, ha hasonlóan tisztálkodtak (~ pisilés, lemosás...), mint te.

2013. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha nekem az a válladék nem volt a makkomon hanem benne volt LEHET hogy a hugy vezétkemben és nem volt annyi ido szerintem ,h az kifollyon onnét, sőt nemis éreztem !
2013. márc. 9. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Honnan vagy ilyen biztos benne? Végig a farkadat bambultad?

A többség egyébként meg sem érzi, hogy mikor jelenik meg az előváladék... Csak annyit érez, hogy "hmm, ez jó... ez nagyon jó...".


Tanuld meg: az óvszert még azelőtt fel kell tenni mielőtt a nemi szervek BÁRMILYEN kontaktusba kerülnének!


NEM "dörzsizzük" egymáshoz a "micsodánkat" védőruha (=óvszer) nélkül!


Azért,

1) mert betegséget így is könnyen el lehet kapni (gomba, condyloma, herpesz...)

2) mert a tinik sokkal termékenyebbek, mint az idősebbek. Egy tinilány olyan kevéstől is képes teherbe esni, ami egy idősebbnek sehogy se sikerülne.

3) minél fiatalabb és tapasztalatlanabb vagy, annál kevésbé tudod kontrollálni magad.


+

Ha lehet, akkor szex helyett inkább a helyesírásra gyúrj!

2013. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!