Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Más is képes ennyire aggódni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is képes ennyire aggódni feleslegesen?

Figyelt kérdés
Barátnőm egyfolytában attól fél, hogy terhes lesz megfelelő védekezés ellenére is. Sőt akkor is, amikor gyakorlatilag lehetetlen teherbe esni, mert konkrétan nem történik meg a dolog...de mindig ott van benne a mégis lehetősége. Tudom, hogy jobb félni mint megijedni, de ez már túlzás...szerintetek mitől van? Amúgy is nagyon stresszes típus, sajnos mindent túlreagál...lehet, hogy ez lehet a baj? Más is van ezzel így?
2012. aug. 20. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:

ez már túlzás.Valószínű a nevelésből adódhat.

Elég azt a gumit felhúzni.Az elég védekezés nem kell ezen izgulni

2012. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, az alap félelem bennem is megvan, egy nő azért máshogy áll ehhez a kérdéshez, de ha durván aggódik, az nyilván kényelmetlen mindkettőtöknek. Ez tönkreteszi az együttlétet is, vagy akkor rád koncentrál teljesen?
2012. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem tudja elengedni magát teljesen. Érezhető rajta a feszültség, nyugtalanság.
2012. aug. 20. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2012. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
24 éves
2012. aug. 20. 21:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok.Régen,mikor még nem szedtem gyógyszert,hanem gumival védekeztünk,betegesen rettegtem a teherbeeséstől.Mihelyst egy icipici olyan dolgot vettem észre magamon,ami annak a jele is lehet,rohantam a gyógyszertárba és vettem 3 tesztet.Mert ugye 3 már csak nem tévedhet.Szex után felfújattam a gumit a barátommal,ha kipukkad akkor lyukas volt,de a biztonság kedvéért utána még vizet is engedtünk bele,nem-e szivárog.

Aztán elkezdtem gyógyszert szedni,eleinte rettegtem attól hogy belém élvezzen,pedig tudtam hogy véd...de mivan ha mégse.Mostanra nagyjából sikerült ezt a dolgot hanyagolnom,sokat segített hogy a gyógyszer miatt a havim sosem késik,de ha egy nappal is később jönne meg,tuti hogy pánikba esnék.

Egyébként én is stresszes vagyok,és én is mindent túlreagálok,felnagyítok.Bár nálam a fő ok,hogy nem szeretnék átélni egy abortuszt.

2012. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jézus...azt hittem kb. 16, azért fél ennyire.

Talán van mi rossz emléke? Mondjuk egy abortusz?

Mióta vagytok együtt?

2012. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a tabletta+óvszer kombó megoldás lehetne, és lassan elhagynátok az óvszert idővel.
2012. aug. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!