Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet bármilyen okom aggódni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bármilyen okom aggódni, hogy teherbe estem esetleg?

Figyelt kérdés

Késik a menzeszem és aggódok. Ebben a hónapban 14-én kellett volna megjönnie, és a mai napig nem történt meg, eddig nagyjából 28 naponta volt és maximum 3-4 napot késett vagy tért el ettől a gyakoriságtól. (a mai napon már 11 napot késik) 20 Éves lány vagyok, 45 kg, és párkapcsolatban élek a barátommal, akivel mindketten tisztában vagyunk a védekezés fogalmával, és biztosak vagyunk abban, hogy nem történt véletlen "baleset" semmilyen formában. Nem szedek gyógyszert, óvszerrel védekezünk amely használata közben egészen biztos hogy nem történt szakadás. (Ellenőrizzük minden alkalommal) Annyira kezdek/kezdünk ideges lenni, hogy ma vettünk egy terhességi tesztet, amelyet holnap reggel szerettem volna elvégezni, de rá van írva hogy a menstruáció megjövetele előtt 2 nappal pozitív eredményt mutat. Nos, pont ezt várom, hogy megjöjjön és ma illetve tegnap átlátszó folyásom volt, lehet reggel vagy 1-2 napon belül meg jön, de már nagyon kivagyok lelkileg ettől az állapottól.:( Mit tegyek várjak esetleg hétvégéig? Vagy csináljam meg a tesztet, de akkor lehet a téves lesz az eredmény és csak még idegesebb leszek az biztos.:S


Kérem szépen segítsetek nekem véleményetekkel. Köszönöm előre is.


2012. júl. 25. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
az is lehet, hogy a súlyod miatt nem jön meg! Komolyan! meg mert nagyon rá stresszelsz <--- ez egy nehéz szó!)
2012. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi, az idegeskedés, a stressz miatt is késhet. Ha mindig védekeztetek, és nem volt szakadás akkor vajmi kevés esély van a terhességre.
2012. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen, vékony vagyok, de magasságomhoz képest (160cm) azért talán annyira nem, és korábban nem kerültem ilyen helyzetbe.

Mit javasolsz, várjak még?:S:(

2012. júl. 25. 21:21
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor a tesztet ne csináljam meg reggel?:S
2012. júl. 25. 21:26
 5/14 anonim ***** válasza:

A legokosabb, ha holnap elmégy orvoshoz, egy vérvétellel meg esetleg teszttel meg tudja állapitani, hogy mi van. (Mellesleg olyat még nem hallottam, hogy két nappal a menzesz elött bármilyen teszt is pozitiv lenne - de ha ezt irják, akkor elöfordulhat.)

Az orvos adott esetben azt is meg tudja állapitani, hogy ha nem terhesség, akkor mi az oka.

2012. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 tetro ***** válasza:

Ha szexelsz akkor a legnagyobb odafigyelés mellett is teherbe eshetsz, ha ennek nagyon kicsi is az esélye. Szóval lehetsz terhes, nagyon nem valószínű, de lehetsz.

troll on: "párkapcsolatban élek a barátommal" priceless :D

2012. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az orvoshoz való elmenetelt most nem nagyon tudnám kivitelezni, és saját félelmem miatt leginkább mindenképpen mellőzni is szeretném.:S várnék még pár napot, a hasam is görcsölget, de ha a védekezés részünkről mindenképpen 100 százalékos akkor mi miatt késhet még?:S A terhességemnek az esélye mennyi lehet ténylegesen?
2012. júl. 25. 21:33
 8/14 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy mikor voltatok utoljára együtt?


Legalább 14 napnak kell eltelnie (az aktustól), hogy a teszt megbízható eredményt adjon.

2012. júl. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ma reggeli teszt elvégzésének az eredménye negatív. A teszt leírásában 3 nap szerepel. És a gyógyszertárban nekem azt mondták ez a fajta azonnal kimutatja 100% biztosan. (Megközelítőleg egy hete lehettünk együtt utoljára, védekezve és ellenőrizve hogy nem-e történt baj)
2012. júl. 26. 09:44
 10/14 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nincsenek centis repedések az óvszeren, még mikro/milliméteres lyukak előfordulhatnak, ezért nem 100% az óvszer hatékonysága.

Ha úgy ellenőriztétek, hogy lavór víz alá dugtátok összecsomózva, akkor a hozzászólásom 98%-ban lényegtelen :)


21F

2012. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!