Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabi mentes 4 nap és még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annika98 kérdése:

Tabi mentes 4 nap és még semmi? Van okom aggódni? Részletek a kiegészítésben.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eléggé aggódom, mert most vagyok a tabi mentes 4. napomon és még nem jött meg. Most kezdtem el szedni előszőr fogamzásgátló tabit. Az első levél Volinámnak vége, kedd este vettem be az uccsó adagot. Feszül a mellem, illetve kisebb görcseim is vannak. De még semmi. A mensim 3. napján vettem be az első szemet. Majd a 3 szem bevétele után, már volt szex de nem belém élvezett a barátom. Aztán 1,5 hétig nem volt semmi közöttünk, aztán a kivárandó 2 hét után már szexeltünk. Hatott a gyógyszer mert távozott belőlem a dolog. De már baromi türelmetlen vagyok, mikor jön már meg.

2012. júl. 28. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha azt mondják nincs okod aggódni,akkor nem veszel tesztet....Ha helyesen szedted,nincs okod aggódni.Plusz nyugodtan lehet havonta,kéthavonta tesztelni csak önmegnyugtatásként annak is,aki védekezik,mert jobb félni,mint megijedni.

Az is normális,ha a szünetmentes hét utolsó napján jelentkezik a vérzés.

2012. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Volinánál mindig a 7. napon jött meg.
2012. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Betegtájékoztatóban le van írva, hogy ha nem első napon kezded el, akkor egy hétig kiegészítő védekezés szükséges.

A megszakítás nem normális védekezés. Amellett igen könnyű teherbe esni, mivel még a tabletta nem hat.


"Hatott a gyógyszer, mert távozott belőlem a dolog". Tessék? Ezt nem tudom értelmezni.

2012. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tegnap este, tehát a 4. nap végén megjött. :) Reméltem, hogy nem lesz gond...köszi mindenkinek!

Távozott belőlem a dolog...sztem nagyon is érthető, csak nem akarok bunkó lenni.

2012. júl. 29. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Most arra gondolsz, hogy a sperma kifolyt belőled?

Te tényleg azt hiszed, hogy az mutatja a tabletta hatását, ha kifolyik?

Jesszus. A tabletta a peteérést akadályozza. Akár hat, akár nem, ami bemegy, az kijön.

Ha vki gyereket akar, akkor is kifolyik ám a sperma nagy része...

Csak reménykedtem benne, hogy nem erre a butaságra gondolsz.

2012. júl. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!