Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy teljes évre megyek ki...

Egy teljes évre megyek ki Németországba. Ide szeretnék egy laptopot, internettel! Mit hogy oldjak meg? (Részletek a kiegészítésben)

Figyelt kérdés
A fő kérdés az, mit hol vegyek meg, hol olcsóbbak a laptopok, internetet milyen formában vegyek hozzá, amihez nem kell a mobilom és wifi sem? Korlátlan internet kéne, egy olyan 1-2 mega letöltési és 0,5-1 mega feltöltési sebességgel, elfogadható áron. Gondolom a netet kint csináltassam meg hozzá - a szerződést megcsinálhatom 18 alatt? Köszi
2010. jún. 21. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

laptopot azt könyü szerezni ugy 30 körül van -nekem is eladó-.

net: az már nehezebb ha mázlid van akkor van nyitott wifi ha nincs akkor wep es védettség van amit könnyen fel lehet törni ha ez se jön be akkor panonn(telenor) nál van feltöltőkártyás mobilnet esetleg az.

2010. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Németországban csak akkor vegyél notebookot, ha nem zavar, hogy nem magyar a billentyűzete. Többihez nem tudok hozzászólni, ahol én laktam Németországban, ott a bérleti díj magában foglalta az ADSL díját is.
2010. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előttem levő hozzászólása viszont hülyeség, itthon kötött mobilnet vagy nem működik külföldön, vagy méregdrága
2010. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
oké ha nem nem csak egy ötlet volt.
2010. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenáron szeretnél mobilnetet, fizess elő vmelyik német szolgáltatónál, egyébként az albérletem árában nekem is volt adsl net is, viszont wifi a környékünkön sem volt. Térképezd fel a helyzetet, és dönts az alapján! Notebook kint olcsóbb, viszont nem magyar a bill... Ha ez nem zavar, vedd meg ott...
2010. jún. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A billentyűzet a legkisebb dolog, most is szlovákról írok... :D

Valószínűleg kollégiumban fogok lakni, vagy családnál. De a géptermes gépre, vagy a család közös gépére nem tölthetek le filmet, meg netezhetek rajta 6 órákat, ezért kéne a saját.

Nem a mobilos nethez ragaszkodok, csak hogy legyen a laptophoz internet, amit mindig használhatok - azt is kint tervezem megvenni.

Amúgy köszi mindenkinek a válaszát :D

2010. jún. 23. 23:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!