Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kezdjek aggódni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
Milligestet szedek és már az 5. tabletta mentes napon tartok de menstruációm még mindig nincs.
2012. jún. 19. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét!!!!
2012. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még ha igaz is amit mondasz, nem erre a válaszra vártam.
2012. jún. 19. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:

A 7napos szünetben bármikor megjöhet,szóval még ne pánikolj!

Mikor szokott megjönni?

2012. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de elvileg a gyógyszer mentes nap 2-3 napján meg szokott jönni. Nekem úgy volt. Sztem menj el orvoshoz!
2012. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez az első levelem, szóval ezért nem tudom mihez hasonlítani :S
2012. jún. 19. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja,ha ez az első levél,akkor nem igen van min aggódni,még a szervezeted sem tudja mi is van.Ha megnyugtat mnej el dokihoz,de ő sem fog mást mondani,mint hogy várj a következőig,ha akkor sem jön meg,akkor másik gyógyszert kell kipróbálni.
2012. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!