Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok, és ha beveszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, és ha beveszem a 72órás tabit akkor elmegy a baba? Bocsi a kérdésért de nemtom :S:S és ezért fizetni is kell?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 19:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ezsedbe ne jusson ilyen szörnyűséget tenni. A tablettától nem fogsz elvetélni, de ha mégis, akkor is a kórházban fogsz kikötni, ha pedig nem mész kórházba, bele is halhatsz. Azért ez egy nagyon komoly dolog és amit csinálni akarsz, az még kegyetlenség is. Kis szivem, irány a nőgyógyász, ebből már csak abortusszal tudsz kiszálni.
2009. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hááát...Ha már megfogantál,azaz már a 72óra letelt,akkor már nem írnak fel neked gyógyszert...De viszont én hallottam már olyan gyógyszerről,ami 120órán belül hat,azaz 5napon belül...De az nagyon ritka...Hááát...Nekem 5400ft volt,szóval elég drága,de ha nem akarsz ilyet,akkor szerintem Fogamzásgátlót irass fel az orvosoddal,mert az kevesebbe kerül...Csak ne feledd,ha szeded a Fogamzásgátlót,akkor mellé semmilyen gyógyszert nem szabad szedni,mert akkor nem lesz hatása...
2010. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!