Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek, hogy a barátom ezért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy a barátom ezért nem tudja majd élvezni a szexet. Szerintetek ez nagyon lelombozó egy férfinak? Lányok/asszonyok, a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk együtt a párommal. Jó a szex mindkettőnk számára, de van néhány körülmény, amitől tartok, hogy őt zavarhatja..beszéltem már vele erről, azt mondta, hogy butaság ezen gondolkodnom, neki jó így ahogy van. De mégsem győzött meg teljesen.

Szóval a védekezésről van szó. Fogamzásgátlót nem szednék, mert tudom hogy hogy fejti ki a hatását. Nem rendbe hozza, hanem kikapcsolja a ciklust, és nagyon megterhelő a hormonrendszernek, nem beszélve a mellékhatásokról.

Én ajánlottam a Pharmatex hüvelytablettát, próbáltuk is, de nagyon égette a péniszét, nekem pedig fáj tőle a hüvelyem, annyira felforrósított belülről. Ez is kilőve.

Óvszerrel szoktunk védekezni, illetve megszakítással. Megbizonyosodtam róla, hogy mindig érzi a párom, amikor jön neki (orális szex előtt is mindig figyelmeztet, nem engedi, hogy "baleset" legyen), és szex közben többször kiveszi, és várunk egy picit. Mikor már úgy érzi, hogy közel van, és nem szabad tovább, akkor vesz fel óvszert.

De tudom, hogy az óvszer tompítja neki az érzést, bár mondta, hogy így is jó, sőt legalább késlelteti neki, mert hamar el szokott élvezni.

Ez meg a másik probléma, de nem a részemről. Nekem jól esik, hogy ennyire élvezi a szexet, hogy ennyire fel van izgulva, és hipp-hopp orgazmusa lesz.

De pont ezért félek, hogy előbb-utóbb a szex nem lesz neki más, mint egy szorongás, és csak arra koncentrál, hogy minél később élvezzen el. Már mindig úgy csináljuk, hogy kér, csináljam úgy ahogy nekem jó, vele ne foglalkozzak, mert ő percek alatt elélvez. Szinte már csak lovagló pózban csináljuk, mert ha hátulról csinálja, vagy úgy, hogy látja a testemet, akkor talán 1-2 percig sem bírja, azt mondja "ennyire izgatja ha látja a csípőm vonalát meg a fenekemet".

Szegénynek már pár mozdulat után vissza kell fognia magát, hogy késleltesse az orgazmusát.

Csináltam már azt, hogy szex előtt orálisan kielégítettem, de akkor akár másfél órát is kell várni, hogy újra kívánja a szexualitást, ennyi időnk meg általában nincs.

Vagy próbáljam meg azt, hogy kérem tőle, hogy egy hosszú előjáték után orálisan elégítsen ki, utána pedig azt csinál velem amit akar?

Szerintetek ennek mi lesz a vége? Elveszíti a szex a varázsát? Most még nagyon jó, élvezi, nagyon is, ez biztos, de így hogy ennyire vissza kell magát fogni, így mi lesz?


21/l



2013. febr. 23. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát pedig ma már vannak jó fogamzásgátlók és nincs vagy alig van bármiféle mellékhatása.

Nekem az első amit szedtem nem volt jó de a 2. az teljesen rendben van.

2013. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A fogamzásgátló blokkolja a petefészek működését, kikapcsolja a ciklust...a vérzés, ami jelentkezik, az nem menstruációs vér, hanem megvonásos, mert abba hagyod a gyógyszert, lezuhan a hormonszint és vérzést vált ki.

Ha nem 21, hanem 11 napig szednéd, akkor 11 napig véreznél.

Már megtanultam egy kemény lecke által, hogy mit jelent az egészség, épp ezért nem fogom tönkre vágni magam ezért...

Remélem neked sem lesz bajod tőle később, de arról tudjál, hogy majd ha abba hagyod, akkor megint meg kell tanulnia menstruálni a szervezetednek, mintha kamaszodnál (endokrinológus után mondom).

2013. febr. 23. 20:31
 3/7 A kérdező kommentje:
javítás: félre írtam, tehát ha 21 nap helyett 11 napig szednéd, akkor a 11. nap után kezdenél el vérezni.
2013. febr. 23. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát pont így estem teherbe!
2013. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azzal is ugyanennyire tisztában vagy, hogy ÍGY is teherbe eshetsz, hogy időben kihúzza?

Ha nem gond a gyerek, nem szóltam.


Mi is így csináljuk, de mindenképpen megtartanánk, ha becsúszna.


Egyébként pedig NEM, NEM lelombozó.

Én is "húzom, halasztom" az orgazmust, nem csak a párom "kedvéért", hanem magam miatt is,

ugyanis nem csak az orgazmus a jó, hanem az oda vezető út. De még mennyire!


És az óvszer sem olyan lehangoló, mint amennyire panaszkodnak rá.


Hallgass a barátodra, ne kételkedj benne, hogy az igazat mondja!

Szereti, élvezi így, élvezd te is!


29F

2013. febr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Használj hüvelygyűrűt! Igaz, ez is hormontartalmú, de nem olyan erős, mint a tabletták. És helyileg hat. Olvass utána, ha tetszik, próbáld ki.
2013. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ha nem gond a baba 21 évesen akkor nektek a megszakításos védekezés esetleg naptári módszerrel kiegészítve megfelelő! DE ha még nem szeretnétek semmiképp babát, akkor túl merészek vagytok!! Az előváladéktól is simán teherbe lehet esni!!!! Nekem így sikerült a második babóm! De ez nálunk nem volt gond!

Megértelek teljesen, hogy nem akarsz fogamzásgátlót szedni, én se szedtem soha és nem is fogok!

Szerintem azt a gumit már az elején fel kéne húzni!!

35/N

2013. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!