Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirál szülés nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirál szülés nélkül?

Figyelt kérdés
Ha még nem szültem,felrakathatok mini spirált? Mennyire fáj? Mik a mellékhatások? Van vkinek tapasztalata?
2009. szept. 3. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem egy ismerősöm (40 éves) rakatott fel spirált, és még nem szült. Hát, neki nagyon fájt utána, de elvileg azt hallotta, hogy nem nagyon fáj. :) Vissza kell majd mennie ultrahangra. Kapott tájékoztatót, és kicsit elborzadt, annyi mellékhatást írtak. Azóta nincs semmi gondja vele.
2009. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van minispirál. Ezt lehet azoknak, akik nem szültek. De én nem jaánlom, cska rosszakat hallok róla: erős görcsök és nekem 2 ismim is teherbe esett tőle.
2009. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez egy hosszútávú fogamzásgátló és nem véletlenül nem rakják fel nem szült nőknek. szerintem nem fogja felrakni az orvos.
2009. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. Az ismerősömnek simán felrakta a doki, pedig még nem szült. Gondolom neki azért kellett ez, mert már idősebb, gyógyszert nem nagyon szedhet. Nem értem az utolsó választ. Sehol nincs leírva, hogy nem kaphat ilyet az, aki még nem szült. Bár lehet, hogy fiatalabbaknak nem ajánlják, de olvastam neten, hogy van olyan, ami kifejezetten fiataloknak van.
2009. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és milyen az,amelyik fiataloknak van? 28 vagyok.
2009. szept. 6. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!