Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20 szedése okozhatj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20 szedése okozhatja ezeket?

Figyelt kérdés

Ti tapasztaltatok ilyeneket? Első levélnél rendben megjött, második levélnél, kb. 10 darab volt még, először barnás folyás, majd pecsételő vérzés. Most kellene megjönnie, de honnan tudom, hogy megjött, ha ez a rendszertelen vérzés eddig is volt? Vagy attól még ugyanúgy véd?

És ezeket tapasztalom még: fejfájás, bal oldalt, nyilal időnként, kettős látás, szédülés, fájnak időnként az ujjaim, ilyen ízületi gyengeségre hasonlít, emlőfájdalom.

Előre is köszi!



2013. febr. 1. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Na az elején olvasva még nem volt gond de az utolsó rész aggasztó, pecsételő vérzés nekem végig volt az első levél szedése alatt, de a többi mellékhatás miatt el kéne menned dokihoz nehogy nagyobb bajt okozzon. A doki elküldött téged vérvizsgálatra mielőtt felírta?
2013. febr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Nem küldött el, nemrég szültem, hat hónapos a fiam, a születése előtt is ezt szedtem. Megkérdezte az orvos, hogy mit szedtem, és mivel előtte nem volt vele gond, ezt írta fel. Azt mondta, akkor szóljak, ha nem jön meg az első levél után, de megjött. És te váltottál akkor gyógyszert?
2013. febr. 1. 07:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem akkor most kezdted el szedni. A pecsételő vérzés normális a hozzászokási időszakban, ahogy a mellfájdalom is, meg a fejfájás esetleg szédülés, de azért a kettős látás már kicsit durva. Ezek mind akkor kezdődtek mikor elkezdted szedni? 3 akár 6 hónap is lehet mire beáll a szervezeted a hormonokkal való életre, de ha nagyon nem jól érzed magad akkor keresd fel az orvosod és beszéld meg vele, lehet egy más hatóanyagú tabletta jobban beválhat. De a hozzászokás arra érzékenyeknél okozhat problémát, ami el fog múlni. Én Harmonetet szedek ami ugyan az csak más a gyártó. A vérzésed meg fog jönni a 7 napos szünetben és mivel már a második levéllel szeded így biztos véd. :)


22/N

2013. febr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah, hogy baba után vagy.. akkor még érzékenyebb lehet a hormonháztartásod. Így minél előbb tedd fel ezt a kérdést az orvosodnak is!
2013. febr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Én nem váltottam mert nekem utána beállt és abbahagyta, csak akkor fáj a fejem ha később szedem be egy órával vagy kimarad (bár ez eddig egyszer fordult elő). DE lehet tényleg azért van mert érzékenyebb vagy még de meg kéne kérdezned azért a dokid.
2013. febr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kettős látásod és nyilalló fejfájásod van a tablettától, akkor AZONNAL HAGYD ABBA!!!!!!!!!
2013. febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha ilyen áron kezd 'hozzászokni' a szervezeted a szerhez, akkor annak kukában a helye!

Nekem azóta van migrénem, mióta ezt a szart szedtem, már évek óta nem szedem ugyan, de migrénes bajaim vannak. A doki persze erősködött, hogy ne hagyjam abba, majd megszokom, csak az volt a bibi, hogy több fájdalomcsillapító fogyott, mint fogamzásgátló...

2013. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!