Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagynám a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagynám a fogamzásgátló szedését, előfordulhat, hogy utána hízni fogok? Lindynette 20

Figyelt kérdés
4 éve szedem a Lindynette tablettát és híztam 10 kg-ot. Fogyókúrával és rendszeres sporttal nagy nehézségek árán sikerült leadnom. Ha most abbahagyom a szedését előfordulhat, hogy megint hízni fogok? Aki abbahagyta a Lindynette 20 szedését, annak van valami tapasztalata ez ügyben?

2013. jan. 15. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Most hagytam abba, ha gondolod leírom majd. De mivel én gyógyszerszedés alatt nem híztam, nem fogytam extrémen szerintem nem lesz különösebb változás.
2013. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a gyógyszer szedése miatt híztál, akkor kétlem, hogy annak abbahagyásával szintén híznál. Egyébként tapasztalatom nincs az ügyben, mert mást szedek és nem is híztam tőle.
2013. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a gyógyszerszedés előtt nem voltál hízékony annyira,és a szedés alatt szedted fel a 10kilót,akkor valószínűleg könnyebben fogysz nélküle.Vizesedni szoktak a fog.gátlótól.Én speciel szintén 10kilót híztam és le is ment magától,miután abbahagytam.
2013. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is híztam a gyógyszertől, igaz Yadine-től, a Lindynett később volt, attól szerencsére nem. 7 évig szedtem, egy éve hagytam abba és csak fogytam szerencsére. Nem nagyon hallottam olyat aki akkor kezdett hízni mikor abbahagyta, inkább az elkezdésnél.
2013. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!