Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta melett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta melett késik. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szedtem a tablettát. Eddig midnig szombat délelőtt szokott megjönni, viszont ma még midnig nem jelentkezett.
2013. jan. 26. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
én 4 éve szedem a fogamzásgátlót és mindig 4 napot késik eddig is szokott késni és mióta szeded?
2013. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lassan 1 éve, de ilyen még sosem fordult elő, hogy késne
2013. jan. 26. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a 7 napos szünet alatt a 6. nap estéjén jön meg az még belefér. Egyszer nekem is volt ilyen.
2013. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jujj még csak szombat délután van. :) Értem én hogy aggódsz, de nyugi, még nem kell. Ha pár napig nem jön meg, majd akkor aggódj. Pontosabban ha a szünetben nem jön meg, akkor aggódj, de addig nem kell.
2013. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 2 évig szedtem foggátlót régebben, és mindig úgy volt, hogy a 4. napon jött meg reggel, aztán egyszer csak elkezdett a 6. nap megjönni. tök váratlanul. ha megjön, nincs baj, de ha nem jön meg, akkor sincs feltétlenül. én nemrég kezdtem újra szedni másfél év kihagyás után, már lassan több, mint fél éve szedem, és csinált olyat 2szer is, hogy csak ilyen nagyon minimális jött meg. előfordul. meg nem is mindig ugyanazon a napon szokott.
2013. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!