Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 10 napja szedem a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 napja szedem a fogamzásgátlòt ma a párom belém élvezett kevés rá az esély hogy teherbe essek ugye? Remélem h igen

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mi van a betegtájékoztatóban, mikortól nyújt védettséget? Egyébként azt szokták javasolni, hogy biztonsági okokból érdemes végigszedni az első levéllel,és utána védett az ember.

Szerintem nem vagy terhes, de látatlanban honnan tudjam. Reménykedj, hogy időben megjön.

2013. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
általában 1 hét után már véd.
2013. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Attól függ, hogy milyen fogamzásgátlót szedsz és, hogy épp hol tartasz a ciklusodban. Pl. amit én szedek(diane35) az már 10 tabletta után védelmet nyújt, de van olyan is, ami már az elsőnél vagy akár csak a 20. után. A doki nem mondta el, amikor felírta? Betegtájékoztatóban biztosan írnak róla.

(Menstruáció után pár nappal kisebb a valószínűsége, hogy teherbe esel, de azét nem lehetetlen. Peteérés 12-15. napon van -ez mindenkinél más lehet - akkor nagyobb az esélye.)

2013. jan. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt van rajta hogy az első nap védelmet nyújt az a neve hogy Corenelle !! 22-én jött meg és olyan 29-én múlt el es ez ma történt !!utánn egyből megfürödtem foró vìzbe annak van valami értelme mert úgy hallottam h igen !! Remélem hogy nem estem teherbe!!
2013. jan. 30. 23:35
 5/15 anonim ***** válasza:

bocsi off,utolsó ezt olvastad?


[link]

2013. jan. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De 1éve szedek ilyen tüdős gyògyszert és irta h a kettőt egyszerre nem lehet de a gátló szer előtt egy pár nappal előtte nem szedtem mert rajta volt h az a gyògyszer elvesziti a gatlószer hatását r miatt sem lehet gond esetleg??
2013. jan. 30. 23:51
 7/15 A kérdező kommentje:
Remélem hogynem!!!
2013. jan. 31. 00:37
 8/15 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ha az van irva a tajekoztatoba hogy az elso naptol ved,es minden szemet pontosan ugyanakkor bevetted,akkor nagyon kicsi az esely,hogy teherbeestel. En Jangee-t szedek es a 11. napon elvezett belem a baratom,semmi bajom nem lett,nem lettem terhes,ez volt fel eve.Csak rendesen kell szedni es figyelni kell hogy milyen gyogyszereket lehet mellette szedni.Ha nagyon aggodsz akkor varj 2 hetet es vegyel tesztet:) Remelem segitettem
2013. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen segìtettél de mégis nagyon aggódok nem szeretnek teherbe esni18 vagyok és eléggé beteges vagyok ,remelem kiment a masik gyògyszer hatása!!!
2013. jan. 31. 15:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha izgulsz,akkor csak rosszabb lesz. Ha ennyire nem tudsz lenyugodni akkor mondom menj el nogyogyaszhoz es irass fel esemeny utanit.Ha 18 vagy akkor nem kell mar szuloi jelenlet,elmesz szepen,kivaltod,mondjuk nem olcso de ha ennyire felsz inkabb vedd be.De mondom,szerintem mar ved ha rendesen szedted.A gyogyszerrel meg ne foglalkozz.
2013. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!