Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá, hogy terhes vagyok? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel a barátom elvette a szűzességem, de nem védekeztünk. (a dolog hevében elmaradt, kövezzetek meg, ha akartok) Viszont nem bennem élvezett el, és alig 15-20 percig "volt bennem". Van esetleg olyan terhességi teszt, ami már most kimutatja..? (kb. az aktus után 10 órával) Anyunak nem merem elmondani, ő ezt nem értené... 16/L
2013. jan. 19. 09:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy Anyud nem értené? Neki is érdeke, hogy ne legyen még nagymama
2013. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%

a legérzékenyebb teszt is 3 nap után mutatja ki (bár nem értem ez, hogy lehetséges, mikor csak a beágyazódás 10-14 nap)


Esemény utánit viszont még bőven bevehetsz. Szóval rohanás az ügyeletre, vagy a háziorvoshoz, vagy az ambulanciára, vagy a nőgyógyászhoz! Recept és patika!

2013. jan. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze anyud ezt nem értené... Ő soha nem szexelt, és ő soha nem volt 16 éves, és téged sem ő szült meg ott ahol te épp bejáratod magad... -.-

Ha tudod hogy h.lye vagy akkor miért nem teszel ellene? Ja mert h.lye vagy...

Ilyen teszt nincs. És meg is érdemelnéd, hogy terhes legyél, ennyi ésszel...

2013. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De nem merek elmenni! Ez nagyon ciki!
2013. jan. 19. 09:40
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem mersz? és szülni, gyereket nevelni majd mersz? ezért kellett volna még várnod, túl fiatal vagy...bár ez már mindegy..Anyukáddal milyen a kapcsolat?
2013. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Persze, persze, de mikor ott van melletted, és érzed, hogy vágyik rád..akkor annyira nem gondolsz ilyenekre. Nagyon jó a kapcsolatunk, de itthon van apa is, akivel viszont nagyon rossz.
2013. jan. 19. 09:44
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ciki? A szex nem volt az? Akkor ez se legyen az.
2013. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Négyszemközt beszélhetsz Anyukáddal, biztosan nem fog Apukádhoz rohanni. Menj beszélj vele. MOST!
2013. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolsz ilyenekre?? Akkor kívánom, hogy ikrek legyenek.

Vajon nekem miért sikerül mindig gondolnom ilyenekre, bármennyire is kívánom? Mert felelősségteljes vagyok, és tisztában vagyok a következményekkel!

2013. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mersz elmenni, akkor idegeskedj csak, amíg meg nem jön. Vagy akár amíg 2x meg nem jön, ugyanis vannak, akik terhesen is menstruálnak.

Szerintem egy abortusz vagy egy gyerek sokkal cikibb lenne.

2013. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!