Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély rá, hogy terhes vagyok? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel a barátom elvette a szűzességem, de nem védekeztünk. (a dolog hevében elmaradt, kövezzetek meg, ha akartok) Viszont nem bennem élvezett el, és alig 15-20 percig "volt bennem". Van esetleg olyan terhességi teszt, ami már most kimutatja..? (kb. az aktus után 10 órával) Anyunak nem merem elmondani, ő ezt nem értené... 16/L
2013. jan. 19. 09:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

"De nem merek..."


az ilyen kijelentésektől kíméld meg magad és minket is.


A szex ott kezdődik, hogy MERSZ FELELŐSSÉGET VÁLLALNI a TETTEIDÉRT! Ha nem akkor előbb útóbb belerokkansz majd az életbe.


A fiatalkori szexet én soha nem elleneztem. Tőlem akár 14 éves korban is szexelhetnek a fiatalok, ha vállalják a következményeket. De a legtöbb azt sem tudja mi a tét.

Az a szomorú, hogy te butácskán azt hiszed, csak magadról van szó, meg, hogy anyád lekever egy nyakast. De sajnos itt életekkel játszatsz... egész konkrétan egy magzat életével, akiből majd ember fejlődik.


A szex nem azért veszélyes, mert a felnőttek tiltják, hanem azért mert abból gyermek foganhat.


Ha voltál merész, hogy szexeltél, akkor az ezzel járó dolgokat is fel KELL vállalnod!


Sorry. Az élet egy ilyen játék.


Menj el orvoshoz bármelyikhez! A nővérnek mond el, hogy nem védekeztetek és kéne esemény utáni SÜRGŐSEN! Ha félsz kísérjen el a legjobb barátnő vagy pasid. Kérjétek ki a receptet és vedd be. Inkább egy lórúgásnyi hormon, minthogy egy gyerek miatt ne tudjál leérettségizni, ugye?


Az esemény utáni úgy 5-7000 Ft. Szóval ennyi zsebpénzed nincs, akkor érdemes a szülőt is bevonni.

2013. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
De mekkora az esely? Nem bennem elvezett el, tobbszor is szeretkezett mar igy lannyal, es soha nem lett belole baj!
2013. jan. 19. 09:52
 13/27 anonim ***** válasza:
Ha azt várod, hogy itt valaki megnyugtasson, akkor hiába. Miért írtál ha nem hallgatsz a tanácsokra? Szinte mindenki ugyanazt írja.
2013. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Rendben. Ha szulo nelkul megyek el, akkor kiadjak nekem a gyogyszert? Szoval attol, hogy meg nem vagyok 18 - de igen, van ennyi penzem - attol meg, ha egy baratnovel elmegyek, akkor odaadjak?
2013. jan. 19. 09:56
 15/27 anonim ***** válasza:
Igen, a tinédzser ambulanciákon. [link]
2013. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Igen odaadják.
2013. jan. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek a Honved korhazba a nogyogyaszatra, akkor ott kaphatok? Vagy hova menjek?
2013. jan. 19. 10:03
 18/27 anonim ***** válasza:
igen. Vannak tiniambulanciák is. Itt nem babra megy a játék. Szóval nem fognak sokat kérdezősködni, de azt el kell mondni, miért is kéred a bogyót, mivel nagyon sok hormon van benne. Azért is ilyen drága, hogy nem mindenki ezzel védekezzen, mert csak feleslegesen terhelnéd vele a szervezeted, arról nem is beszélve, hogy utána 3 hónapig nem vehetsz be, ha megint baj lenne.
2013. jan. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Ertem en! En nagyon szivesen elmondom, hogy mi a bajom!! Csak nem akarok gyereket, es mar nagyon raparaztam.
2013. jan. 19. 10:05
 20/27 anonim ***** válasza:

Ha okosan cselekszel akkor nincs miért aggódni!


Szóval hívd fel a barátnődet vagy akivel el akarsz menni és szépen menjetek be a kórházba. Elég ha a nővérnek elmondjátok (vagy recepción) hogy mi a gond, mert ilyenkor soron kívül kapsz receptet, mert minél előbb veszed be a gyógyszert annál biztosabb a hatás. Az esélyeid óráról órára csökkennek.

2013. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!