Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti mivel védekeztek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mivel védekeztek?

Figyelt kérdés
Fog.gátló?Óvszer?Hány éves kortól lehet venni fogamzásgátlót?Mert hallottam,hogy 18 alatt nem lehet:S

2013. jan. 28. 18:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%
Utánaolvastam...én akkor is a tablettára szavazok,mert ma már nem veszélyesek,és számos előnnyel járnak, a mellékhatások előjövetele ellen pedig pár évente ajánlatos váltani.Tudod elég sokan kiadják magukat ezen az oldalon orvosnak/gyógyszerésznek/szülésznőnek stb... Ezt a kategóriát be kéne tiltani,mert a fiatalok fejét teletömik hülyeségekkel. Itt mindenki lehet szakértő...a fiatalokat meg sajnálom,hogy oda süllyednek, hogy itt kérjenek tanácsot mindenféle jöttmenttől. Ha gyerekem lesz, úgy lesz nevelve,hogy eszébe se jusson innen tájékozódni.
2013. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
Igen, manapság a legkedvezőbb módszer. A mai alacsony hormontartalmú készítmények pedig nagyon biztonságosak, sajnos kell még pár évtized,mire elmúlik a beidegződés a régi időkből,hogy a tabi túl nagy hormonlöket. Emellett a legbiztonságosabb módszer mind közül,és nincs meg a zokni-effektus sem. Beállítja a ciklust. Én mindenkinek ajánlom,akinek nincs akadályozó egészségügyi problémája.
2013. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes módon az összes orvos a tabletta mellett áll. Kivéve ezt az egyet itt gyakorin ... érdekes :P
2013. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

A sok tévhit igen..


Érdekes, hogy sok orvos NEM áll a tabletta mellett. A legtöbb már csak muszájból írja fel. Mindegyik taknyos ott veri a nyálát h jajj nekem kell, stb..

2013. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ez a taib-hormon mentes alternatíva örök vitatéma. Valaki félti a kényelmet valaki inkább a biztonságra szavazz.


Szerintem tök meddő dolog ezen lovagolni.

Vannak nők akik minden baj nélkül megúszták a tabis időszakot vannak akik meg nem. ROsszabb esetben meddők lettek. Hát ez van. Kockézatok mindig lesznek.


Az orvosok azért (is) vannak a tabi mellett, mert nekik ebből pénz van. Úgyanúgy, mint a többi orovosnál. Lobizik náluk a XY gyógyszercég, ha sokat ír fel akkor mehet Hawai-ra. Paff. Említeném meg az én nőgyógyászom aki ránézésre Bellaraát írt fel nekem, minden vizsgálat nélkül, és mikor szóltam neki, hogy de hát... akkor csak azt mondta nem lesz baj, ezt szedje. Kész.

ELmentem egy másik dokihoz magán rendelésre megjött a labor kiderült nem szedhetek hormon tartalmú bogyókat, mert az én hormonháztatásom extrém eset. BUMMMM. Aztán meg kinyomoztam ,hogy az első doki majdnem minden páciensének Belarát ír fel, mert tőlük kapja a pénzt. Hát ez van :D Valamiből nekik is élni kell.


De attól még nem biztos, hogy más orvos ilyen csőlátásos, ahogy az sem, hogy rosszul jár aki a gyógyszer mellett teszi le a voksát.

2013. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Na ez a másik, magánhoz kell járni,hogy az ember ne haljon meg sajna :/.
2013. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok tabletta-ellenes, de tényleg nem lehet tudni, hogy milyen következményei lesznek, ha valaki abbahagyja.

Ez konkrétan lutri.

Lehet, hogy semmi, lehet, hogy meddő lesz, de az is lehet, hogy már a tabletta előtt is meddő volt, csak ugyebár nem tudott róla.


Fiataloknak nem kéne szedni (17 alatt), utána is csak úgy, hogy rendes doki írja fel, fél évente vérvétel...


Különben haltak már meg páran tüdőembólia miatt, amit a tabletta okozott, tehát ilyen szempontból például nagyon is veszélyes. Bármelyik nőnél, bármikor kialakulhat.


nőgyógy. asszisztens

2013. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Huuh, ez nagyon durva:o Amugy igen, ilyenek az orvosok sajnos://
2013. jan. 29. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!