Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mivel védekeztek (óvszer) és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel védekeztek (óvszer) és mi a tapasztalataitok vele?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, h. melyik óvszer a jobb, és nektek mi a tapasztalatotok vele kapcsolatban??? Ha szakadt már, azt észrevettétek, vagy mit ajánlatok, tanácsoltok?

előre is köszi a válaszokat!!!!!:-)


2009. jún. 17. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
egy ideje már nincs rá szükségem,mert tabizok, de azelőtt Durexet szoktunk használni és nekem a redőzött jött be a legjobban. Nem pont olyan mint gumi nélkül persze,de a redők miatt nem is annyira "mű" érzés. Ja és elég sokszor használtunk durexet (mindenféle fajtát) és sose volt vele semmi gond - nem szakadt el,nem volt lyukas, nem csúszott le.
2009. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is durexet használunk. Most kezdünk tesztelgetni minden fajtát, eddig a páromnak és nekem is az ízesített jött be legjobban. No nem kóstoltam, nem is szeretném, de nincs az a tömény "gumi" illata, és tök jókat szoktunk hülyéskedni szeretkezés előtt. "Jééé ez rágó illatú, megszagolod?" és egyebek :) Amúgy párom az "ultra thin"-t is szereti, azt mondta nem sokkal, de kicsit jobb. Eddig nekem sem volt vele problémám. Sosem szakadt el vagy ilyesmi. Ha már "muszáj" használni, legalább elvicceljük, és érdemes addig próbálgatni amíg meg nem találjátok hogy számotokra melyik a legjobb. :)
2009. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk asszem ez volt a 4. alkalom h kiszakadt ...-.- durex ...
2009. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nalunk a fekete durex sose szakadt el.
2009. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!