Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kíváncsi volnék 40 évesen van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi volnék 40 évesen van olyan aki fogamzásgátló tablettát szed? Avagy ha nem akkor mivel védekeztek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Édesanyám már 50, és tablettát szed. Használt egy ideig spirált, de azt le kellett vetetnie, nem tudom pontosan miért.
2010. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az én anyukám, most 42 éves, és azt mondta a nőgyógyásza hogy abba kell hagynia, mert egészségtelen, olyan régóta szedi,és régen sokkal nagyobb volt a hormontartalmuk mint most és ő azóta is azt szedi.Elfogja végeztetni azt a műtétet.Köldökön át lézerrel elvágják a petevezetékét.És nem is fog fájni.:) Szerintem ez ember(test) függő, de 40 év fölött nőgyógyászt kéne megkérdezni.
2010. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
én úgy tom hogy 43-45 évesen kiürül a petefészek szval akkor már nemnaon lehet gyerek az együttlétből
2010. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nyilván kellett orvos hozzá, hogy felírják. De mivel még nem klimaxol, így teherbe esnek. És nem ürülnek ki a petefészkek, mivel jóval több pete van, mint ahány egy nő élete során megérik. De anyum korszerű gyógyszert szed, és nem is olyan régóta, mert mint mondtam, előtte spirálja volt.
2010. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
16.43-nak, köszönöm. Egyébként én is gyógyszet szedek még, és szeretném is még 1-2 évig szedni, egészséges vagyok, semmi "női" bajom nincs, csak az orvos javasolná. Esetleg a gyógyszer nevét nem tudod amit édesanyád szed?
2010. júl. 1. 16:46
 6/14 anonim ***** válasza:

Azt írtad: "az orvos javasolná". De mit? Hogy ne szedj gyógyszert? Mert ha ezt javasolja, akkor nyilván oka van.

Egyébként vmilyen háromfázisút szed. Trinordiolt vagy Triregolt.

2010. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Javasolná a korom miatt, semmi más ok nincs. Mert ez az általános bevett gyakorlat.
2010. júl. 1. 17:02
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát figyu, én nem értek hozzá:) Mármint a fogamzásgátlással meg a tablettákkal tisztában vagyok, de hogy idősebb korban mi a szokás, azt nem tudom.

Én csak a tapasztalatot tudtam leírni:)

2010. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Semmi gáz én nem vártam,hogy bárki is értsen hozzá... :)

Csupán a vélemények érdekeltek.

2010. júl. 1. 21:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is azt mondom,hogy ebben a korban már ne szedjen tablettát valaki. A trombózis veszélye is megnő és ugye ebben a korban is jelentős alakuláson mehet át a szervezet. Léteznek másféle fogamzásgátlók is, nem csak olyanok amik kellemetlenséggel járnak, ez ezerszer egészségesebb, mint a hormontartalmú készítmények.
2010. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!