Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti mivel védekeztek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mivel védekeztek?

Figyelt kérdés
Fog.gátló?Óvszer?Hány éves kortól lehet venni fogamzásgátlót?Mert hallottam,hogy 18 alatt nem lehet:S

2013. jan. 28. 18:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
én már 4 éve komoly kapcsolatban óvszerrel, elég nehéz, sokkal jobb nélküle, már próbáltuk, de veszélyes.ez a legbiztonságosabb minden szempontpól
2013. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Hüvelygyűrűt használok.

Különben a fogamzásgátló tabletták akkor veszélyesek, ha van valami melléhatása, de a nő nem megy vissza az orvoshoz és nem kér másikat. Ha van mellékhatása, az azt jelenti, hogy nem jó számára az a gyógyszer és pl a trombózis kockázata sokkal nagyobbra nő.

Persze minden gyógyszer növeli, de amelyik 'nem jó', az még jobban.

2013. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
mi is hüvelygyűrűvel. szerintem ez a legjobb módszer. hormonokat tartalmaz, de mégsem annyit mint a legkeveseb hormontartalmú gyógyszerben ( szóval kevesebbet), nem roncsolja a májat, mint a gyógyszer, azonnal a vérbe szívódik fel a méh falán keresztül a hormon, szóval nem kell félni hogy baj lesz ha hánysz vagy hasmenésed van, nem hízol tőle, sőt én fogytam 2 kilot mióta használom, nem kell mindennap arra figyelni, hogy bevegyed, csak felrakod, 3 hétig fent van, aztán leveszed 1 hétre, majd újra felrakod, ha szeretnéd napi 3 órára ki is veheted ha esteleg párodat zavarná szex közben de tapasztalatunk szerint csak lovaglópózban lehet érezni, és az ára ugyanott van mint gyógyszereknek. szerintem a hüvelygyűrű a legideálisabb módzser.
2013. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!!akkor szerintem mi is maradunk a guminál.Csak felmerült a tabletta téma...(És énis félek az elhízástól:s)
2013. jan. 28. 21:48
 15/28 anonim ***** válasza:
Megszakítás már fél éve. Valahogy mindig lekerül a gumi. Úgyhogy mi is a hittel.xDD :DD
2013. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Megszakítással, 2 éve. Eddig nem volt gond, de aki nagyon parázós vagy nem bízik a párjában annak nem ajánlom :)
2013. jan. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
20%
10-es: Elég gáz lenne, ha orvosként ilyen oldalakon osztogatnád a haszontalan tanácsaidat, remélem csak tréfáltál :)
2013. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
7-esnek : "meg nem is teljesen véd" Semmilyen módszer nem véd teljesen...-.-... És a pasiknak miért nem kényelmes? Ne mondd nekem,hogy jobban szeretik gumiban :D A hízásról annyit, hogy igen, a tabi okozhat étvágynövekedést, de ilyenkor nem zabálni kell,hanem gyógyszert váltani... és esetleg sportolni.
2013. jan. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

17-es!


Nem tréfálok.

Nőgyógyász vagyok, meddőségi szakrendelésen dolgozom.


Egy tökéletesen működő hormonrendszerbe nem éri meg belepiszkálni, ha van más, kevésbé kockázatos és mindkét félnek megfelelő lehetőség is a védekezésre.

2013. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Látszik , hogy egyeseknek nagy a pofája és a saját butaságukra hallgat ahelyett, hogy felfogná amit egy hozzá értő ember mond. De mint tudjuk a nagy többség tudatlan és csak hajtja a hülyeségét.


Egyébként nem értem mi baj van abban, hogyha valaki évek óta a kapcsolatában gumit használ. Tudod nem fekszik mindenki össze egy ismeretlennel. Mi 4 éve vagyunk együtt, tartós a kapcsolatunk, már egy jó ideje gumit használunk, néha napján megszakítással és pharmatex-szel védekezünk.


Azért a nők nagy része szeretne gyereket szülni. Egy fertőzés vagy betegség is súlyos következményekkel járhat és kihathat az esetleges későbbi gyermekáldásra. De mit sem tud az ilyen ember aki csak oltogatni tud itt mindenkit itt, ezekről a dolgokról. Először olvass legalább utána, aztán pofázz.

2013. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!