Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez hány százalékban lehet ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novaaa kérdése:

Ez hány százalékban lehet ez terhesség? Válaszokat gyorsan!

Figyelt kérdés

Egy ideje lefeküdtünk a párommal és még óvszert is használtunk, mindig vigyázunk, hogy nehogy baj legyen , hogy esetleg teherbe essek!. De pár napja néhányszor fehér hüvelyváladékot tapasztaltam, ennek utána néztem és ez nagyon hasonlít a terhesség egyik előjeléhez, csak hogy ehhez a váladékhoz kapcsolódnia kellett volna úgy nevezett '' pecsét vérzésnek'' is. ( de ez nem volt! ) Nem volt nagyon alhasi görcsöm se, vérzésem se, a havim se most fog megjönni tehát arra nem számíthatok, hogy az majd megmutatja, hogy mi is van. VAGY MI LEHET MÉG EZ?(ez a váladékozás) Úgy döntöttem , hogy holnap elmegyek a patikába és veszek terhességi tesztet! Csak megkérdeztem, hogy nektek erről mi a véleményetek? Lehetséges , hogy ha csak ez az egy jele van a terhességnek..... De attól terhes vagyok????

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2013. jan. 20. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Felfáztál.. fehér ragacsos folyással jár, menj el nőgyógyászhoz felír neked valami kúpot
2013. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A fehér hüvelyváladék teljesen normális.

Nem utal SE felfázásra, SE terhességre.

2013. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2. írja jól. Ez teljesen normális.


Ha felfázol akkor sárgás, kellemetlen szagú folyásod van, és fáj ha pisilned kell.


Ha gombás fertőzése van, akkor pedig égő, viszkető érzés, és nagyon nem jó a szex.


Most jelenleg semmi bajod! Terhesség meg főleg nem. A fehérfolyás nagyon nem egyenlő a pecsételő vérzéssel.

2013. jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem vagy terhes, az biztos. Ráadásul a terhességnek nem fehér folyás a jele, egyébként pecsételő se mindig...nekem például egyik sem volt....most pedig egy 5 hónapos baba anyukája vagyok.
2013. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fehér folyás jelezheti a peteérést is.
2013. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hüvelyváladék nem a terhesség előjele. Ennek (az átlagosnál) több mennyisége felfázásra vagy egyéb betegségekre utalhat. A pecsételő vérzés sem jelentkezik minden terhes nőnél, és az csak akkor jelentkezik, amikor a petesejt beágyazódik, tehát kb 2 hetes terhességnél.
2013. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!