Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet ez? Terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Terhesség?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy teherbe estem,ma reggel óta erős hányingerem ébredtem úgy érzem magam mintha két hete nem aludtam volna és szédülök is már 4szer mértem a hőm mert olyan érzésem volt mintha lázas lennék mind a négyszer 37-et mértem nem megy se le se fel egy tizeddel sem.Ez utalhat terhességre?
2013. jan. 20. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kort, nemet, mikor szexeltél utoljára
2013. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19,nő és minden második nap szexeltünk a vőlegényemmel(január 7 óta)
2013. jan. 20. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló nagy forma vagy :D még kérdezni kell a kérdezőtől a nemét??? :)
2013. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem védekeztél,akkor lehetséges.


Nézd meg a ciklus.hu-n hogy mennyi az esély!

2013. jan. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet egyszerű influenza is. Nálam az hasmenéssel, hányingerrel jár. Na meg szédülök, levert vagyok, rossz a közérzetem. És persze hőemelkedésem van. Bár azért az furcsa, hogy pontosan 37et mértél mind a négyszer.


Ha nem védekeztek, akkor persze esélyes a terhesség is. Ha viszont igen, akkor meg inkább az influenza, a hőmérő meg csak véletlen.

2013. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!