Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek ,kicsivel előbb jött meg mint szokott de ugyanolyan görcsökkel és nem barnás semmi max egy nagyon nagyon picit kevesebb,3 napja tart,ettől még van esély terhességre?
2013. jan. 17. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát nekem is volt hasonló, nagyon féltem, de nem lett baj szerencsére. egyébként egy tesztet csinálhatsz, hogy megnyugodj. mióta szeded a tabit?
2013. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszert szedsz nem lehetsz terhes, az hogy előbb jött meg azért furcsa.
2013. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
3 hónapja, és azért kérdem mert volt hogy kimaradt tabletta :S
2013. jan. 17. 11:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy azért jött meg előbb mert megzavarodott a szervezetem? De attól még lehet hogy nincs gond?
2013. jan. 17. 11:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló mellett is lehet terhesnek lenni. Egyrészt, mert egyik védekezés sem 100 százalékos, a másik, hogy van egy csomó dolog, ami gyengítheti a hatását, így ha az ember nem használ kiegészítő védekezést, akkor könnyen előfordulhat, hogy gyógyszer mellett lesz terhes. Ha nem szeded rendesen a gyógyszert, ha antibiotikumot szedsz, ha bizonyos gyógyhatású készítményeket szedsz, ha erős hasmenésed volt, ezek mind-mind gyengítik a gyógyszer hatását.

Amúgy, ha megvolt rendesen, akkor nem hiszem, hogy terhes lennél.

2013. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt egy kimaradt tabletta? Akár irány a patikába tesztet venni! De persze ez sem jelenti, hogy terhes vagy, de lehet hogy mégis összejött.
2013. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !!!! Tesztet csinálok mindenképpen!
2013. jan. 17. 11:07
 8/11 ivilicious ***** válasza:

Lehetsz (!!!) terhes fogamzásgátló mellett is, igen.

Ha előbb megjött, az nem gond,a hormonváltozások miatt lehet...de ne aggódj, sztem nem vagy terhes.

2013. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 17. 11:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindig van esély terhességre, de a mensidből ez nem látszik... attól hogy kicsit előbb jött meg, meg minden, ezt nem lehet megállapítani.
2013. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!