Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrűről mi a véleményetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrűről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Könnyű használni? Érezni lehet együttlétnél? V inkább kiveszitek.

Ki szeretném próbálni pár hét múlva :)



2013. jan. 5. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb 5 mp amíg felteszed meg leveszed, szóval elég könnyű használni.

Mi éreztük eleinte szex közben, de lehet, hogy akkor még nem helyeztem fel jól, azóta 1x sem éreztük, pedig már 1 éve használom.

Olyan viszont kb havi 1x történik, hogy elég durva szex után a gyűrűt az ágyon találjuk meg:) Észre sem vesszük, hogy kiesett. De nem para, lemosom és visszateszem.

2013. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Én ha ezt fogom használni lehet h kiveszem előtte,aztán utána vissza,de majd meglátom. Úgy olvastam 3 órán belül kell visszakerülni.

2013. jan. 5. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges kivenni.

Próbáljátok ki, de ne csak 1x. Lehet, hogy pl a 4. alkalomnál már ti sem érzitek, mert megtalálta a helyét a hüvelyedben.

2013. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Okés kifogjuk úgy is próbálni:)

Amúgy kb 10.000 körül van az ára,ugye?

2013. jan. 5. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!