Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a hüvelygyűr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a hüvelygyűrűről?

Figyelt kérdés

Nem szedhetek hormon tartalmú fogamzásgátlót egy betegségem miatt, és csak ez a lehetőség maradt, meg a gumi. És bevallom, nem nagyon szeretjük a gumit. Nőgyógyásszal kell felíratni a hüvely gyűrűt ugye? Ti teljesen biztonsággal használjátok, mármint hatásos, tehát nem eshetek teherbe ha belém élvez akkor se. Mármint, hogy nem tudom elrontani a felhelyezését? A nőgyógyász segít benne?

22/L



2013. jan. 4. 00:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Szex közben nem lehet érezni? Semmilyen pózban? Ha nagyon belelendülünk és keményen csináljuk akkor se?
2013. jan. 4. 01:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, nődoki írja csak fel. Ha nem szedhetsz hormontartalmú gyógyszert, akkor ezt sem! Mivel ez is hormontartalmú, csak épp nem szájon át kell bevenni. De ugyanúgy működik, mint a tabletta.. atablettát szedni kell 21 napig, majd egy hét szünet, addig megjön. A gyűrűt 21 napig kell benthagyni, majd egy hét szünet, akkor megjön.

Én évek óta használom ( kb. 5 éve), és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem lehet érezni szex közben!

2013. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hormon tartalmú készítmény, de mivel ez nem a májban bontódik le így ez az egyetlen megoldás. A megszakításos elég kockázatos, gumit meg nem szeretjük.
2013. jan. 5. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazad van: a megszakítást csak akkor, ha picit sem eses kétségbe, ha jön a baba!

A hatásosságáról a doki tud pontos adatokat mondani. Nála lehet felíratni.

Minden módszer mellett teherbe lehet esni, gyógyszer mellett is, csak igen valószínűtlen!

Ha mélyre belédnyúl a párod, akkor lehet érezni, de nem zavaró.

2013. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!