Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A spermicides óvszer jobb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A spermicides óvszer jobb?

Figyelt kérdés
2008. máj. 30. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb. Ártani nem árthat.
2008. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kivétel ha nem vagy alelgiás rá, de ez ritka eset.
2008. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ugye a spermicides óvszer megöli a spermákat....akkor pl ha kiszakad vagy ilyesmi akkor ugye nem lehetek terhes?
2008. máj. 30. 22:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiszad és a spermicid anyag nem tudja megölni az összes spermát, akkor azért még van egy ici-pici esély a terhességre. Amúgy jobb, ha azt használjátok, mint a simát. Még mindig hatásosabb...
2008. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2008. máj. 30. 23:16
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
csak egy baj van vele h izom lazító!! :( és én úgy tudom h akkor a pasi nem bír nagyon többet 1-nél bárhogy próbálkozik !! de lehet én tudom rosszul :( de amúgy nagyon biztonságos is egyben :)mi is ezt használtuk mindig is egyszer lukat ki de nem lettem terhes ebben az óvszerben bízunk a legjobban :)
2008. máj. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és ilyet hol lehet kapni?mindenhol mint a símát?
2008. máj. 31. 10:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Bárol, mint a simát. A LifeStylest ajánlom.

Egyébként az íze viszont igen szörnyű, legalábbis a nő ágyékát olyanná teszi szeretkezés közben. De sok nyállal túlélhető...

2008. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amit mi vettünk (Lifestyles spermicides gumit)... Borzalmas, olyan száraz, mintha 3 órán keresztül szexeltünk volna. Lehet, hogy csak mi fogtunk ki hibás csomagot, vagy én nem tudom...
2009. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Van egy olyan óvszer, hogy "Durex Extra Safe". Ha jól tudom ezt vastagabb picivel, de ez a legbiztonságosabb. Ha ilyet akarsz venni, menj be pl egy T*S*O-ba, és ott a pénztáraknál, ahol a cigaeratta van meg redbull, stb letéve, ott tudsz venni. Kék dobozos, szerintem így észreveszed. És fehérrel van az Extra Safe ráírva!

Üdv!

2010. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!