Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem szedhetek fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szedhetek fogamzásgátlót, sőt, semmilyen hormontartalmú gyógyszert, egy örökölt betegség miatt, mi óvszerrel védekezünk, és még ennek tetejébe megszakítással is. Tovább?

Figyelt kérdés
Megesett már, hogy (az egyébként üres) óvszer bennem maradt, ahogy a barátom leszállt rólam. Szerencsére sikerült eltávolítanom magamból, mégis bennem van a félsz, hogy mi van ha az előváladék. Fogadok, ha kiírnám ide ezt a kérdést, hogy előváladéktól lehet-e (ahogy előttem már kb.100an megkérdezték), darabokra szednétek, és rosszindulatúan jegyeznétek meg, hogy biztos egy tapasztalatlan 14 éves kis ribanc vagyok, és mért nem lehet védekezni, vagy nem értenétek, mért nem rohanok esemény utáni tablettáért. Mert az egy hormonbomba, és engem talán rögtön ki is nyírna. Tehát a helyzet nem mindig olyan nagyon egyszerű, és ahelyett, hogy értetlenkedtek, jegyezzétek meg, hogy sajnos előfordult, hogy valakinek akaratán kívül is balul sül el dolog!
2013. jan. 1. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De mi a kérdés?
2013. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ühüm!

és?

2013. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs kérdés, csak felidegesítettem magam azon,hogy a bunkóság nem ismer határokat általában az ilyen típusú kérdéseknél,és szerettem volna megosztani a véleményemet:D
2013. jan. 1. 18:04
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
2 éve védekezek megszakítással, én is pont emiatt, mert nem szedhetek semmi hormontartalmút.. nem lettem terhes egyszer sem:)
2013. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ÓÓ,akkor hasonszőrűek vagyunk,azt leszámítva,hogy gumihoz én ragaszkodom:) És egyébként mindig? Úgyértem,peteéréskor sem használtok mellé valami? Megkérdezhetem hány éves vagy?
2013. jan. 1. 18:15
 6/11 anonim ***** válasza:
peteéréskor kerüljük az együttlétet, szerencsére jól szokott kijönni, akkor éppen nem érünk rá.. :D néha van pharmatex is, de az meg eléggé ki szokott csípni. 22 vagyok, a pasim meg 26.
2013. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
ennek ellenére, volt h vettem be 72 órás tablettát, de akkor a helyzet megkövetelte.. :S
2013. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbálkozzatok esetleg másmilyen óvszerrel. Ha jó a méret, akkor nem szabadna, hogy lecsússzon.
2013. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm!:)
2013. jan. 1. 18:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Talán meg kellene fogni az óvszert a szájánál kihúzás közben, pontosan úgy, ahogy a tájékoztatóban is szerepel és akkor talán-talán (=biztos) nem maradna benned...

+ digi-dugi közben is folyton lesni kell, hogy a helyén van-e


;)


én se szedhetek tablettát, de jó 15 év alatt egyetlen egy óvszerbalesetem nem volt...

2013. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!